Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit gondoltok ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok ennek a lánynak a viselkedéséről? És szerintetek kit választ?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném nem rólam van szó...

Összejöttem a volt baráti társaságomból az egyik sráccal. Ő szakított velem, vagyis nem is szakított..összeraktam a dolgot, hogy vége. Elég sok mindenben hazudott szerintem (így utólag), és az új csajjal kapcsolatban is...



Szóval nem rég tudtam meg miután szétmentünk, találkozgatott egy csajjal titokban (a telefonomon megkaptam az összes üzenetváltásukat)...a csajnak van barátja,együtt is él vele...és még így is összejártak. Én teljesen meglepődtem a volt barátomon, hogy lehet ilyen..de 1 hétig tartott a románc mert a volt barátom kiment külföldre dolgozni.



Eléggé feldúlt voltam,mikor megírtam a volt barátomnak nincs sok közöm hozzá,de ezt azért ő sem gondolta komolyan,hogy a csaj őt választja mikor elmegy hónapokra, és ő meg a barátjával lakik...és nem úgy néz ki,mintha olyan rossz kapcsolatuk lenne. (Közös lakás, legújabb telefonok,ruhákat kap a csaj a barátjától.) Szóval eléggé tele van a srác... Erre hozzámvágta, nem jelent semmit, hogy kint van hogy kapcsolatban vannak, meg képek, mert pár nap és hozzájuk megy a lány..és a volt barátom édesanyja meg a csaj együtt élnének..



Most komolyan ennyire idiótának néz a volt barátom, hogy ezt beveszem? :D Vagy csak ő ekkora idióta, hogy így ki tudja használni ez a kis rih**ongy?

Tudom azt mondjátok, ne törődjek vele. Nem is érdekel. Jó de picit érdekel és sajnálom..de hogy viselkedhet így egy "Nő"?



Mert én bolond,képes lettem volna várni rá, és mindenben támogattam volna, de inkább eltaszított...erre ilyen dolgokkal kell szembesülnöm, teljesen kifordult magából.


2016. jan. 27. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hiaba adod elo h nem erdekel, s hiaba bizonygatod, ne hazudj magadnak. Engedd el. Lépj tovabb!
2016. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a csaj a csávóval marad egyértelműen, a barátoddal meg jól elszórakozik. Röhögd ki és ne foglalkozz vele! Párszor még pofára esik az életbe és rájön kit veszített.
2016. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem szüntesd meg vele a kapcsolatot és lépj tovább. Akkor fogják elhinni neked, hogy nem érdekel ha úgy is viselkedsz... Lépj túl és engedd el és szerintem ne szólj már bele a dolgaiba
2016. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!