Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a barátom viselkedéséről?

Figyelt kérdés
Sokszor azt érzem,hogy túl felületes,s nekem ez nem elég. Sosem érdeklődik mi van velem, max egy mizus erejéig,majd a saját problémáiról kezd beszélni. Szeretném,h többet törődjön velem (szóvá is tettem),de nem igazán értette meg. Nem ölelget,nem ad csókot csak ritkán. Volt hogy nála voltam,s kb két órát eszébe se jutott közelembe jönni. Azt írja szeret,de ritkán mondja ki.Azt mondja ez mind a problémai miatt van,de nehéz elnézni ezt hónapokig.

2015. márc. 11. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Férfi. Szokj hozzá.
2015. márc. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De mégis az ilyenek mellett maradtok. :P Akkor meg? Ez nem kapcsolat...
2015. márc. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

És te ezt közölted vele, hogy így neked nem jó, vagy azt várod, hogy ő olvasson a gondolataidban?


Két dolgot tehetsz:

1) Teszel valamit a kapcsolatodért, elmondod neki a kínodat és ő változtat rajta

2) Szakítasz vele minden ok nélkül


Az utóbbi a gyakoribb megoldás a mai világban, úgyhogy neked is azt javaslom.

2015. márc. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3ik válaszoló Briliáns! Minden benne van a kérdés is amit írt benne..csajok sajna képesek vagytok ebbe a hibába esni h majd kitalálja mit szeretnék vagy nem mondom....maaaaajd -.- utána meg csodálkoztok ááááh Női logika!

De a többi is jó amit írt!

2015. márc. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!