Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férfiakra vagy a nőkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakra vagy a nőkre jellemzőbb a hűtlenség? És mi lehet az oka, hogy megcsalja valaki a párját?

Figyelt kérdés

Félnek kiszállni a kapcsolatból? Vagy előbb keresni akarnak egy biztos pontot? És akinek megvan a biztos pontja de mégse hagyja ott a párját?

És a gyerek tényleg késztetheti arra az embereket,hogy együtt legyenek,de közben csalják egymást?


2016. febr. 10. 23:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem létezik olyan, hogy "megcsalós gén", ami az X vagy az Y kromoszómán öröklődik, és így bizonyítottan az egyik nem hajlamosabb a hűtlenségre. Szerintem ez egyáltalán nem osztható fel nemekre, ez simán egy emberi tulajdonság. És a nők is, férfiak is, emberek, emberi hibákkal, emberi tévedésekkkel.


Egy megcsalásnak millió oka lehet, de szerintem a legáltalánosabb, hogy valamit nem kap meg a kapcsolatától, érzelmi, intellektuális, testi, akármilyen értelemben. Gyerek miatt szerintem iszonyú sokan vannak, akik nem válnak, és szerintem ez főleg a férfiak esetében szempont, egy nő még ha meg is csalta a párját, akkor is szinte nyugodt lehet és hátradőlhet, az esetek többségében úgyis neki ítélik a gyereket. Ennek ellenére azért a gyerek erős összetartó erő, a férfi végülis nem szeretné kéthetente egy hétvégére látni az utódait, a nő meg tisztában van vele, hogy neki is könnyebb, meg a gyereknek is jobb, ha ott van az apa is napi szinten. Kár, hogy a gyerek azért megérzi, ha a házasság egyébként romokban van, és sérültebb lesz, mintha elváltak volna szép békésen.


Illetve, a kapuzárási pánik szerintem még sokaknál beindítja a hűtlenkedést, de ez inkább csak a "még vonzó, kívánatos, szexi, jó vagyok" érzésért megy, nem magáért a szexért, és nem magában a kapcsolatban vannak hibák ilyenkor.

2016. febr. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Tapasztalataim szerint inkább a nőkre, de azért férfiaktól is akad jó pár példa.
2016. febr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
41%

A férfiakra jellemzőbb.


Főleg az az eset, mikor kell a biztos családi háttér (anyuci mos, főz, takarít, körbeugrálják a gyerekek), de azért kell a vadászat izgalma is, és rendszeresen félrelép. Kisebb kalandjai vannak, többnyire érzelmek nélkül, és eszébe sincs válni. Neki ez így tökéletesen megfelel.


A nők inkább akkor lépnek félre, ha már a kapcsolat számukra véget ért, de addig nem akarnak kilépni, amíg nincs meg a másik. Ennek is sok esetben anyagi oka van: egyedül nem tudnak, vagy nem akarnak megélni, gyereket nevelni. Keresik az utódot, és ha biztosak a dolgukban, akkor borítják otthon a bilit, hogy válni akarnak. Másnap már az új párjuknál laknak, és gyorsan újra férjhez is mennek.


Sok pasi is ilyen, ha a kapcsolat sza.r, akkor nem válnak, hanem elkezdik keresni az új asszonyt. Esetükben egyszerűbb a szitu, mert a gyereket úgyis otthagyják, nem az ő gondjuk lesz. Aztán persze háborognak, hogy a gyerektartást fizetni kell.

Sokszor pont azért nem is akar egy férfi válni, mert ha fizeti a gyerektartást, akkor ő nem tud olyan kényelmes életet élni, mint eddig a feleségével. Nem érdekli a gyerek, tojik a házasságra, egyszerűen csak nem akarja vállalni az anyagi kényelmetlenségeket. Akár évekig is képes két kapcsolatot fenntartani.


Tehát van hűtlenség mindkét oldalon, de inkább a férfiakra jellemzőbb. Mert a nők ritkán csalják sorozatosan a férjüket, és nehezebb úgy megoldani is, hogy a gyerekek is, meg a háztartás is az ő dolguk.


A pasik többször is félrelépnek egy házasság alatt, mert nem érdekük válni. Nekik kényelmes, ha van valaki, aki ellátja őket, és nem gond, ha néha kell vele szexelni. Inkább, mint hogy anyagilag rosszul jöjjenek ki.

2016. febr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%
Százalékos átlag arányban a férfiak hűtlenebbek. Viszont egészen más az ok a férfiak és a nők hűtlenségére. A férfiak azért lépnek félre, mert több/változatosabb testiség kell nekik. A nők pedig azért,mert lelkileg nem kapják meg azt a párjuktól amit kellene.
2016. febr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
28%

Statisztikailag egyforma a két oldal.

Viszont a válások 70%-t a nők kezdeményezik...

2016. febr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
22%

Ne vicceljünk már......hogy az idősebb Nők hűtlenebbek mint a pasik....aki ezt írta az nem lát az orráig. Hány 40+ pasi éli másodvirágzását fiatalabb Nővel, és ezek előtte házasok voltak.....és nem véletlenül vált el az asszonytól. Legyünk már reálisak, egy 50 éves Nő kivel fogja megcsalni a férjét?

A tini korszakban igenis a lányok a kicsapongóbbak, aki dolgozott már iskolában, kollégiumban(én dolgoztam)az tudja, hogy a srácok még a szőrszálaikat számolják amikor a csajok már rég pasiznak, nem is akárhogy. Bevállalósak, kicsapongóak, nincsenek terveik, mennek az ösztöneik után. 20-40 év között nagyjából kiegyenlített a küzdelem, de a tini srácok jó rész örül, ha egy barátnőt össze tud szedni az elején, aztán amikor megjön az önbizalom akkor kezdik bontogatni szárnyaikat.

38F

2016. febr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
46%
16-os: az én szüzességemet is egy 40+ -os (férjezett) nő vette el...
2016. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
63%

38 éves férfi vagyok, barátnőmmel régóta együtt vagyunk, nincs köztünk szex évek óta, de ettől eltekintve kiegyensúlyozott a kapcsolatunk. Vannak olyan vágyaim amit vele nem tudok megélni. Vonzanak a domináns nők, tetszik ha egy szép nő játékszere vagyok, használ kedve szerint. Volt már mellette hónapokig tartó szeretői "kapcsolatom" domináns nővel.


Az izgalom miatt csinálom. Úgy érzem ugyanakkor, ha egy domináns nő lenne a párom, akkor fordítva lenne a helyzet. Teljesen hűséges lennék hozzá, miközben teljes mértékben elfogadnám hogy pasizik mellettem, esetleg azt is elfogadnám ha velem egyáltalán nem szexel.


Érdekes az ember :)

2016. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
10%
A nőkre. Az, hogy túl sokat képzelnek magukról, és álomvilágban élnek.
2016. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én megcsalom a férjem.

Általában nős férfiakkal...

2016. febr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!