Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lepjek tovabb hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lepjek tovabb hogy a parom megcsalt?

Figyelt kérdés

Hogy tudok tovabb lepni ha mindig szeretem. es kozolte vlem lefekudt egy pasival tobszor is minden nap.. nagyon faj nem tudom elfogadni.

mit tegyek?



2016. febr. 16. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Korotok? Mivel többször is megtette a legjobb ha kidobod. Persze nehéz, mert te meg szereted.
2016. febr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pedig el kell.Ezek szerint màr nem szeret.Dobd ki ès lèpj tovább.Csak szenvedès lenne az èleted,ha vele maradnál.
2016. febr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Húzd ki magad, és tedd ki.

Nem botlásról van szó, rendszeresen csinálták. Mondjuk nálam már az egyszeri alkalom is ok lenne a szakításra.


Most fáj, meg nem akarod elveszíteni, de soha többé nem fogsz benne megbízni, és nem lesz olyan mint volt.

Jobb ha itt véget vetsz az egésznek.


Ez most hihetetlen, de pár hét, és elmúlik a fájdalom.

Ha nem dobod ki, akkor az elpazarolt idő, addig is szenvedsz, és később lépsz a "gyógyulás útjára".

Jobb minél előbb átesni ezen.

2016. febr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Tedd fel magadnak azt a kérdést hogy: "Megéri nekem erre a r..bncra az időmet pocsékolni és magamat tönkre tenni miatta?"


Válaszold meg ezt a kérdést, és akkor könnyebben fog menni az elfelejtés. Fölösleges olyanra időt pazarolni, ami már nem létezik. Dolgozd fel magadban a sérelmeket, lépj túl rajta és kezdj el egy új életet.

2016. febr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

22 vagyok o meg 23. es most tudtam meg..

es nagyon faj.. igazatok van.. o nem szeret. igy is szenvedek.. 2 evet vett el az eletembol

2016. febr. 16. 10:13
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
" 2 evet vett el az eletembol" Talán 2 év boldogságot adott neked az ö életéböl!!!!!!! csak mostmár nincs további ajándék neked.
2016. febr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
" 2 evet vett el az eletembol" Talán 2 év boldogságot adott neked az ö életéböl!!!!!! " - Nem, 2 évet vett el az életéből amit arra is elhasználhatott volna ,hogy keressen egy olyan lányt aki tényleg szereti és megbecsüli és nem hazug ribizli! Tedd túl magad rajta kérdező és keress olyat aki megérdemel! :)
2016. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Jol irta, ket evet elvett az eletebol ez a riibi, az idot nem lehet visszaadni, az mar elmult. Hidd el jobb lesz nelkule. Ugy irom ezt, hogy egy hasonlo ribiit dobtam ki en is, pedig meg akartam bocsajtani, eselyt adtam neki, de vissza elt vele. Nehez volt mert hazassagban eltunk gyerek is volt, de megleptem csak azt banom, hogy nem elobb tettem, azota ratalaltam a tarsamra minden teren. Mar bottal sem piszkalnam meg.
2016. febr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy csak 2, és nem 20 év.

Dobd ki.

2016. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

6os, pffff

Meg jo hogy rakd ki. Es ja elvette azt a ket evet, de pont semmit nem tudsz ezzel mar kezdeni. Inkabb azt ne hagyd, hogy meg tobb idot elvegyen toled. A rossz hir az, hogy azon tul, hogy par honapig tenyszeruen szenvedni fogsz, kb sosem fogod elfelejteni, hogy atbszott. Epp ezert a leghamarabb szakits meg vele minden kapcsolatot, hogy nielobb regeneralodni tudj. Hazi palinkat javaslom szeretettel. :-) Meg haverok, kocsma stb.

2016. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!