Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lefeküdtem egy olyan fiuval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy olyan fiuval akinek barátnője van! Mért mondja fiu ezek után azt h ne beszéljünk?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem tud beszélni baz..ki Szerinted miért xd

Gondolom nem akarja hogy megtudja a bnője hogy talált egy robot akit megfektetett.

2016. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Bocsánat

*ribit

2016. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű. Csak egyéjszakás kaland voltál.

Nem akar tőled semmit, főleg, hogy van barátnője.

Mind a ketten szemetek vagytok.

2016. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tudom

:-(

2016. febr. 28. 17:59
 5/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Valaki mondja màr könyörgöm, hogy ezek troll kèrdèsek, hât nem igaz!!! Mièrt vagy buta?

Azèrt nem akar beszélni, mert megkapta, amit akart, nem òhajt semmit. Mâsik: attòl, hogy megfektetett, szemétnek tart!

Azèrt tetted fel a kèrdést, mert reménykedsz, hogy azèrt nem akar beszélni, mert beléd szeretett, többet jelentesz neki, összezavarodott miattad... Neeeeeeeem...

2016. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

előszöris minek feküdtél le vele ? érzel iránta valamit ? vagy csak simán oda dobtad magad ? hát gratulálok !

jó nagy r****c lehetsz :) nem fogtok beszélni ne is várd h írjon te csak 1 kaland voltál neki ő a barátnőjét szereti ;) de amúgy én a helyedben el mondanám a barátnőjének h lefeküdtetek ne h már a pasi jól jöjjön ki belőle ő is meg érdemli h szenvedjen ! összes pasi egyforma sook ... aztán a többi a barátnőjén múlik h naiv e vagy sem .

2016. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 Az összes pasi egyforma? :D Ne félj tudnék én is mit mesélni a nőkről...nem kell ez a rossz duma.

A kérdésedre kérdező már megkaptad a válaszokat, csak egyszeri voltál.

2016. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%

képzeld igen az összes pasi egyforma !

és tudod miért tudsz példát mondani nőkre ?

mert az összes nő a pasik végett kurvult meg ;)

2016. márc. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaja... bocs elfelejtettem, hogy a nők tökéletesek :D Ez amúgy nagyon tipikus női duma és egyben marhaság is. Viszont nem akarok vitát gerjeszteni mert úgysem fogjuk tudni meggyőzni egymást, felesleges!
2016. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert nyilván a bratnöjét szereti hiába veled feküdt le nem jelentett számára semmit sem a dolog .
2016. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!