Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik a megcsalást titokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a megcsalást titokban tartják, azok azért teszik hogy a másiknak ne okozzanak fájdalmat?

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Ha a férjed titokban csalna,akkor azért titkolná,hogy ne rendezz jelenetet.Nem az érzéseid miatt,mert akkor nem is csalna meg.
2016. márc. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A hivatalos duma ez.


Amúgy #1 mi ez a kettős mérézés?

2016. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
1es Jah persze... a férfiak sokkal nagyobb része vallja be mint a nőké. Sőt a nők még akkor is tagadni szokták amikor konkrét bizonyítékokat mutatsz nekik. Tapasztalat :D
2016. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#3


Vagy amikor már felnevelted a "gyereked"...

2016. márc. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Milyen kettős mérce? Írtam egy példát.
2016. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Oké,akkor azért csinálja titokban,hogy ne okozzon fájdalmat.:-D
2016. márc. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azért nem mondja el, mert nincs elég vér pucájában, nemtől függetlenül. Na meg gerince sem. Ha annyira nagyon nem akarnak a másiknak fájdalmat okozni, akkor nem kúrnak félre. Egyszerű képlet.
2016. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Dehogyis! Azért titkolóznak, mert féltik a seggüket. Pontosan tudják, hogy egy megcsalást nem fognak elnézni nekik.
2016. márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

1-esnek, 8-asnak igaza van.

Nehogy elhidd, ha barki mast mondd!

2016. márc. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mindegyik elhangzott érv benne van valamilyen százalékban. Az élet nem fekete-fehér-igen-nem játék.

Nyilván a legfontosabb, hogy a megszokott kényelmes, vagy biztonságos kapcsolat megmaradjon, esetenként vagy közös gyerek, vagyon, amit nem akar feladni az illető. Azok is pont úgy vágyott dolgok, mint a szex, amit valamiért otthon nem kap meg kellő mértékben az elkövető. Néha nem is a szex, pusztán az otthon melege veszik el és ezért lép félre. Megint másik embertípus meg szimplán fehérmájú; akkor és azzal bagzik, akivel csak lehetséges. Nem mert rossz, vagy jellemtelen, egyszerűen tudat alatt ilyen. Képtelen meglenni e nélkül. Így érzi jól magát. Nyilván ezen nem akar változtatni, de ettől még egy tartós partnerre simán szüksége, igénye van.

Nem ritka, hogy ilyenek párban összejönnek és kimondva vagy kimondatlanul kész a nyitott házasság, amit mások pedig megvetnek.


De attól, hogy valaki becsapja a másikat, még nem szükségképpen akar a lelkébe gázolni sem, akár bűntudata is lehet. Persze a bűntudat önmagában még nem mindig akadályozza meg a dolgokat, legfeljebb a mértékét, gyorsaságát gátolja.


Van persze olyan is, aki tesz rá nagy ívben, de én nem általánosítanék. Az emberek kerülik a konfliktust, viszont ettől a "jót" sem vetik meg. Dugni jó, nem veszekedni is jó, vagyont megtartani is jó, gyereket családban felnevelni is jó, tehát egy rossz házasságban is vannak jó dolgok, amit érdemes lenne megőrizni és csak a dugásért nem felrúgni. Ellenben ha bebörtönözve, megkötözve érzi emiatt valaki magát, akkor úgysem fogja megállni, hogy félre ne lépjen. Csak egy szexvágy miatt ritkán billen el a mérleg nyelve: megoldja a szexet máshol ha annyira akarja és kész. Ez főleg ott baj, ahol otthon nincs, vagy ritkán van szex, esetleg ellaposodott az évek során, stb.

És nem, nem pártolom a félrelépést, engem is csaltak már meg és nem, nem léptem félre, ha ennek van bármi jelentősége is a kérdést illetően. Szimplán megértem mindkét felet, ok nélkül semmi sem történik. Annak is volt számos oka, hogy engem megcsaltak.

Legyünk kicsit kevésbé romantikusak, az élet a realizmus irányába hajlik, nem a teleregények mentén halad. Dühből, sértődöttségből meg nem lehet politizálni, erre előbb utóbb mindenki rájön... 45/f

2016. márc. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!