Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátanátok a megcsalást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok a megcsalást?

Figyelt kérdés
Ha tudjátok hogy ti is tehettek arról, hogy a párotok ezt az utat választotta. Házasságban éltek és gyerekeitek is vannak?
2016. febr. 8. 14:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
meg, viszont ettől még elválnék
2016. febr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért tehetnék róla, hogy megcsalt? Nem voltam eléggé kedves vagy mi?
2016. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Dobálóztunk, játszmáztunk, a problémák meg maradtak. Valaki más pedig kedvesebb volt.
2016. febr. 8. 14:57
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Erre két megoldás van: válni, vagy dolgozni hogy jobb legyen.

A megcsalás nem megoldás.


Miért, te nem találnál olyat, aki kedvesebb hozzád? Nem a faxt! De nem kerestél.


Nem bocsájtanám meg. A gyerek őt se érdekelte, mikor megtette.

2016. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Egyet tisztázzunk: ha a házasság xar, akkor nem megcsal. Keresi az utódod. Ha megvan, akkor dobbant. Ezt akarod kivárni?
2016. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mekkorák a gyerekek?
2016. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
5 és 7 évesek
2016. febr. 8. 15:32
 8/18 anonim ***** válasza:
Baromi nehéz ügy... Attól függ, ez csak egy megingás volt, de a szerelem összeköt titeket és boldogak lesztek ezután vagy csak szenvednétek a házasságban.
2016. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a megcsalásra nincs mentség! Én nem bocsájtanám meg.

Nálunk annyi különbség volt, hogy csak élettársak voltunk és épp terhes voltam. Ő meg facebookon keresgélt éppen meg írogattak egy csajjal kb fél évig mire rájöttem. Nem derült ki pontosan mi volt, amit én láttam azok kétértelmű dolgok voltak. Én kidobtam! Nincs mentség. Ha valakit szeretek és tisztelem is akkor nem ez a megoldás, tök mindegy mi a probléma. Vagy megbeszéljük ha nem megy akkor válunk, de nem a megcsalás a megoldás az biztos.

Ha kevés a szex vagy nem jó akkor meg kell beszélni, nem félre b......ni. Ha más jellegű probléma van akkor sem látom miért lép félre valaki. Akkor ha valaki kedvesebben mosolyog már ugrok is az ágyába vagy mi? Ráadásul két kisgyerekkel...én ezt undorítónak és gerinctelennek tartom.

2016. febr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Milyen mértékű megcsalásról beszélünk? 1 csók? Szexuális? Egyszeri alkalom vagy folyamatos? Én 1 csókot még meg tudnék bocsátani és tiszta lapot nyitni, többet már nem. A gyerekek miatt vele maradnék, amíg nem nőnek fel legalább kamasz korig. Utána lépnék.
2016. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!