Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mással csókolózott. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással csókolózott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet kicsit összetett. A páromnak meghalt az édesanyja gyerekkorában. Egy buliban egy lány felhozta előtte a témát és megölelte, majd megcsókolta egy váratlan pillanatban. A párom nem ellenkezett, sőt visszacsókolt elmondása szerint. Kicsit részeg volt.


Csalódtam, de szeretnék megbocsátani. Csak nap mint nap eszembe jut, hogy mi történt.



2016. márc. 30. 09:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Meg is érdemled,ha ezt megbocsátod.
2016. márc. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben?
2016. márc. 30. 10:14
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az anyja halála csak egy hülye kifogás arra,hogy megcsókoljon egy másik csajt.Ha annyira nem akarta volna a dolgot,akkor ellöki a csajt,de ő vissza is csókolt.Mi ezen a kérdés?A részegség meg pláne nem kifogás erre.Máskor meg majd le is fekszik a csajjal,mert épp az anyja jött fel,a csaj meg megvigasztalja ezzel?
2016. márc. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt, hány évesek vagytok, szereted még, ő szeret téged?
2016. márc. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit tegyek, nagyon megbántott, de attól még szeretem. 7 hónapja vagyunk együtt. Ő 23 én 20.


Nem szeretnék szakítani, de nem tudom csak úgy elfelejteni, hogy mit tett. De én is, lehetek bármennyire részeg, nem engedek másoknak, pedig szoktak próbálkozni.


Egyszerűen nem tudok megbocsátani.. pedig nagyon szeretném elnézni.

2016. márc. 30. 10:22
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Ha látod rajta, hogy megbánta és csak egy csók volt, megbocsáthatsz neki.
2016. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden egy csók-al kezdődik. Ln szakítanék vele,magamból ki indulva,ha szeretek valakit akkor nincs az az isten ,hogy bárki mással bármit csináljak.
2016. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Volt egy gyenge pillanata, nemikepp reszeg is volt, nem volt gondolom azon a szimten, h azonnal el tudja utasitani a csajt, de ez meg nem indok arra, hogy szakits valakibel kiveve akkor ha kar nem szereted:-)))


Nyilvan egy 5 eves kapcsolatot nem dobnek ki az ablakon ilyen marhasag miatt, de az is igaz, h elmultam husz eves es mashogy latom mar a vilagot:-)))

2016. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De visszacsókolt... Ezt nem értem :/
2016. márc. 30. 11:20
 10/21 Kovács István09 ***** válasza:
Szerintem ha már ezt kérdezed, akkor nem akarsz/tudsz megbocsátani neki. Engedd el, ezután csak rosszabb lesz.
2016. márc. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!