Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti megbocsájtanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti megbocsájtanátok a barátnőtöknek ha Ő bevallja, hogy mással csókolózott amiután egy hetet nem láttuk egymást?

Figyelt kérdés
Beszélni akar velem és akar jönni hozzám , és mondta ,hogy nagyon hülye volt és szeret stbstb . Ti mit tennétek ? Szeretem őt és szerintem jár egy utolsó esély de ezután ha megbocsájtok akármilyen kis hibát elkövet szélnek eresztem. Úgy fogok tenni,hogy jól szégyelje magát és bánja meg ,szerintetek ez jó ötlet?

2014. dec. 30. 09:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
kidobnám.
2014. dec. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Korotok?
2014. dec. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát mit monjdak erre, voltam már hasonló helyzetben, és "siránkozása" utt meg is bocsájtottam, de utt megint az lett a vége, így sok értelme nincs.

Ha 1 hetet nem bír ki hogy ne smároljon akkor hagyd a fenébe!

2014. dec. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a csók nem olyan súlyos mintha lefeküdt volna valakivel.Tény hogy hibázott de mindenki megérdemel egy második esélyt :)
2014. dec. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ja én is ezen gondolkodom , csak van egy csávó akivel elég sokat vannak együtt mert a suliban valamilyen társak . De haveromék mondták ,hogy egy ge*ci a csávó és kihasznál minden csajt és mindig a barátnőm körül forog , és ha vele történt akkor komoly következményei lesznek a dolognak,főleg ha ezután is jóba lesznek :D
2014. dec. 30. 10:02
 6/19 anonim ***** válasza:
már rég kezelgeti...
2014. dec. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek , de ha igen akkor a csávót szét töröm :)
2014. dec. 30. 10:06
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

Én ilyenkor soha nem a csávóra haragszom, mivel ha nekem nincs senkim és felajánlkozik egy lány, simán megdugom :)

Tehát...

a lánynak tördelném össze az állát.

2014. dec. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Lányt nem ütnék meg kifekszik , de tuti ,hogy leordítanám.
2014. dec. 30. 10:08
 10/19 anonim ***** válasza:
amúgy én se, de tuti kidobtam volna az ilyen riherongyokat
2014. dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!