Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással csókolózott, de én is....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással csókolózott, de én is. Most akkor mi legyen?

Figyelt kérdés

Tényleg szeretem a barátnőm, megadok neki mindent, viszont 2 hónapja egy csaj lekapott egy buliban, a születésnapomat ünnepeltük, a csajt nem ismertem, és a barátnőm dolgozott, így nem tudott eljönni. Bűntudatom volt. Most kb 1 hete írt nekem, hogy nagyon bántja a lelkiismerete, ezért elmondja.

Az exének hazavitte a cuccait magától, mert az exe nem tudott érte menni... A srác lekapta, és mondta neki hogy még mindig szereti, viszont a lány elmondása szerint nem akar tőle , mert engem szeret. Elviekben ezt mondta a srácnak is.


Féljek attól, hogy meg fog csalni? Mert kb 7-8 exe volt már.

Egyébként 25 éves.


2014. dec. 24. 15:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

fú, visszaolvasva kicsit kesze-kusza, röviden, smároltam egy idegen csajjal, és a barátnőm az exével.

Barátnőm elmondta mert furdalja a lelkiismeret.

Veletek előfordult már ilyen?

2014. dec. 24. 15:59
 2/12 anonim ***** válasza:
Megcsalt már, nyugodt lehetsz. Ha nem ezzel az exével, akkor mással.
2014. dec. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondta volna el a csókot is?
2014. dec. 24. 16:01
 4/12 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam hogy a legelején megkérdezem, teljesen le van-e zárva az ex-témakör. Hazudni persze lehetne de úgy vettem észre nem szoktak, igazából meglepődnek mivel határozottan kérdezem. Ha nem a válasz akkor nem megyek bele semmi komolyba és ezt meg is mondom.

F

2014. dec. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Mással csókolózott, de én is. Most akkor mi legyen?"


Csak ugy tudjatok visszaallitani az egyensulyt az Univerzumban, hogy a masik ket szemelyt raveszitek, hogy csokolozzanak egymassal.

2014. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet így kellett volna...
2014. dec. 24. 16:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Az állás 1-1
2014. dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem a barátnőd igazat mondott, végülis, miért hazudott volna erről? ugyanúgy, ahogy nálad is őszinte véletlen volt, nem te akartad megcsókolni a másik lányt. szerintem nem kell félni attól, hogy megcsalna, erre pontosan annyi esélyt látok, mint hogy te megcsald. már tudatosan és szándékosan. nem az exek száma számít a megcsalós kérdésben.
2014. dec. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 To7ka ***** válasza:
Ez nem foci...:) Ha megcsalt megfog legközelebb is. Ha ennyit csinált simán csinálhatott mással többet is, de tudod ha egy nagy hazugságot akarsz teljesen elfedni, vallj be egy kisebbet...:/ Ha komoly kapcsolatot akarsz nem neked való, ha belefér a félrelépegetés akkor ez van, hajrá, csak küld sűrűn nőgyógyászhoz.
2014. dec. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

jézusom kerekedik a szemem egy-két válaszon


A fiút: lekapták, (gondolom megmondta h van barátnője, és elment)

A lány: lekapta az exe (gondolom utána Ő is emlékeztette az exét, hogy van barátja és otthagyta)


Az, hogy a lányt az exe kapta le, az mindegy a cselekmény szempontjából, pont, ahogy a fiúnak sem vetjük fel , hogy pl. a szomszéd banya unokájával smárolt.


Erre a csajt állítják be megbízhatatlannak, aki úgyis megcsalja a kérdezőt... Csak azért, mert az exe tette ezt vele, miután még szivességet is tett neki??


21.század hol vagy ilyenkor?

(tessék a piros kezet nyomkodni)

2014. dec. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!