Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit láthattam? Higgyek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit láthattam? Higgyek neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mindenekelőtt ott kezdem a történetemet hogy betegesen gyanakvó és féltékeny vagyok a pasimmal szemben. Annak ellenére hogy sosem csalt meg és sohasem hazudott nekem ebben a 2evben amiota járunk.


Ma történt valami amit nem tudok hova tenni és agyalok rajta.

Orvosnál voltunk és odaadta a telelfonját h tegyem el mert ő bemegy vizsgálatra. De előttem látványosan (nem takargatta) kitörölte a telelfon rlőzményeit.

Ezen nem akafok ki mert igy szokta én is igy csinálom... Szoval ez megszokott.

És mivel láttam a törlődő oldalakat amiket megnyitott. Odaért rgyhez amit nem láttam teljesen de valalmi női képek voltak egymás alatt. Mintha profilképek lettek vola egymas alatt de nevet meg irasokat nem lattam alatta.Mire szoltam h allj.gOrsan emgallt h mibsj.

Mondtam h az milyen oldal volt?

Egybol nekiestem h tarskeresozik...es hogy megcsal meg ismerkedik a neten.

Csunyan osszekaptunk.

Közölte h fogalma simcs mi lehetett de az tuti hogy nem használ mellettem társkeresőt mert engem szeret.

Meg mondta h elege van a beteges gyanakvásombol és fogjam fel végre h nem az a megcsalos bunko fajta és eddig sem vert át és nem is fog.

De azota azon kattogok h mi

Csunya dolog vagy sem. De amig bent volt vizsgálaton végignéztem az teloját. Mert ha regizett valamire akkor kell h nyoma legyen.

Megnéztem az üzijeit.

A hivásokat. A telefonkönyvet..e.mailfiokját. A messengert. Az alkalmazásait. De semmi!


De azota is azon gondolkozom h megis mi lehetett az amit láttam.


Valami reklámoldal vagy tuti h valami társkeresőoldal kilistázott találata?


2016. ápr. 1. 12:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs semmi ferdítés a történetedben, akkor csak annyit mondanék, hogy ez a pasi nem érdemel meg téged. Sőt, téged senki nem érdemel meg, szégyen ahogy viselkedsz.

29N

2016. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Amugy semmiféle megcsalásra utalo jel nincs.

Most akarunk összeköltözni a saját közös lakásunkba. És ezt az összeköltözést is Ő akarta.

Szoval tuti szerelmes belém.


De nem tudom mi volt az a telefonján.

Iphone.ja van

És 3db nagyobb női arckepet lattam kb.nyakig fotozva fekete volt az oldal alapszine meg a keret. Es jobb minosegu kepek voltak.tehat nem klyen tukorbe fotozkodos amator ...semmi mast nem tudtam megfigyelni


Most hivott es lerdezte mibaj. Mondtam h ez meg mindig bennem van es nem hiszem el h nem elmekszik h mifele oldalt lathattam meg a telelfonjan. Azt mondta h "marpedig kepzeld el nem emlekszem es nem tarskeresozok.

De ha nem fekezed be ezt a gyanakvást akkor még ennyire sem fogom a kezedbe adni a telomat és kodot is teszek rá"

2016. ápr. 1. 12:58
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk lehet facebook volt...te értelmes

remélem otthagy, és talál egy értelmesebb nőt

2016. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szep kis tars vagy kerdezo, pontosan tudod, hogy beteges amit muvelsz es megis folytatod.


Direkt akarod tonkretenni ezt a kapcsolatot? Hogy aztan neked lehessen igazad, hogy minden pasi szemet?


Hidd el, hiaba turi ezt el meg most, nem mindig fogja, egyszer lesz elege es teljes joggal kivag, mint azt a bizonyos macskat.. En mar az elejen tettem volna, durvan eros idegrendszere lehet.


Valoszinuleg reklamoldal volt.


Minek vagy parkapcsolatban, ha keptelen vagy a bizalomra? Szeretni sem szeretheted tulzottan, mert ha tenyleg oszinten szeretned, nem bannal vele ilyen gusztustalanul es igazsagtalanul, mikozben okot sem adott ra. Szoval minek neked a parkapcsolatosdi?


Onbizalomfejlesztes, onkontroll, logikus gondolkozas, emberismeret - gondolom ismeretlen kifejezesek szamodra, de erdemes lenne foglalkozni ezekkel, akkor nem lennenek ilyen problemaid es nem keseritened meg szegeny pasid eletet.

2016. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom h miert nem bizom benne.

Sosem csalt meg.

Sot hazugsagon sem kaptam sosem.


De ha van valami h pl.tulorazik vagy mondjuk egy ismeros csajt nez meg facen vagy ilyenek akkor azonnal a megcsalast latom benne.


Es mindig kerdezi h mivel afott okot erre a bizalmatlansagra

Es nem tudom...de mindig rettegek h "na MOST lebukik. NA MOST tuti rajtakapom."


Es ha csak egy ismeros csanjal kedves vagy megelmliti azonnal ugrok h tuti megcsalna vele...


A kapcsolatunk elejen O maga mondta magatol h anni regizett a "vsajok es pasikra" de segitsek neki torolni a fiokot mert mindig kapna az e.maileket.

Toroltuk is. Azota semmi uzenetet nem kapott.


Szoval nemtudom miert rettegek..de rettegek h megcsal.

Attol kevesbe felek h nem szeret mett oke. Legyen


De a megcsalas.az az orok rettegett felelmem

2016. ápr. 1. 13:06
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így igaz, akkor szegény manus... emberfeletti tűrőképesség vagy vakság kell ahhoz, hogy ezt elviselje. Már a leírásból is kibírhatatlan vagy. Pont azzal ölöd meg a kapcsolatot, amivel meg akarod tartani.
2016. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj a beteges féltékenykedőkkel, hogy olyat is belelátnak dolgokba, ami esetleg nincs is. De az is lehet, hogy mégis van... Persze az is igaz, hogy rengetegen társkeresőznek akkor is, amikor párkapcsolatban vannak. Ez manapság egyfajta életforma sokaknak (szórakozás, kíváncsiság), úgyhogy akár ilyet is láthattál. Van egy olyan mondás, hogy amiről az ember nem tud, az nem fáj. Ha te folyton keresgélsz, akkor előbb-utóbb találsz olyat, ami nem fog tetszeni. Amúgy meg mindenki lehet magánélete, neki az hogy csajokat nézeget. Mellesleg az is elgondolkodtató, hogy te is törölgeted az előzményeidet. Te mit is rejtegetsz...? ;)
2016. ápr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Csak akinek ájfossa van adogatja át másnak a mobilját,megőrzésre.normális ember lenémítja,kikapcdolja.semmi pánik pont egymásnak vagytok teremtve.
2016. ápr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Minden féltékenykedő embernek azt szoktam mondani, hogy attól még hogy Te nagyon óvatosan és körültekintően vezetsz, attól még Neked is bárki összetörhetik a kocsidat, csak mialatt Te azt gondolod, hogy az elővigyázatosságod következtében nem érhet baleset, addig mindenkit feltartasz a környezetedben. Ha nem akarsz megsérülni, akkor ne ülj autóba vagy más szóval ne éljél párkapcsolatban.

A megcsalást előidézni lehet, megakadályozni nem....szóval azon kéne elgondolkoznod, hogy vajon megteszel e mindent azért, hogy a párod ne másnál keresse a boldogságot, ha nyugodt a lelkiismereted akkor nem fogsz ilyen hülyeségeken kattogni.

Ha rád bíznám a telefonom és Te belenéznék az engedélyem nélkül, akkor ott nyomban leülnék veled beszélgetni és megkérnélek, hogy tartsd tiszteletben a privát szférámat és többet ilyet ne tegyél. Ha erre nem lennél hajlandó, akkor röpülnél egy pillanat alatt. Egy dolgot kell hogy megérts, a párod nem a tulajdonod, nem azért van veled mert te megparancsolod neki, hanem önszántából, mert önként a társaságodat keresi. Amíg nem vagytok függőségi viszonyba(pénz,család,hitel,stb),addig semmi sem indokolja azt,hogy melletted kéne maradnia, ha már talált jobbat.

38F

2016. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ma megneztem a mail fiokomat. Es mivel nekem nyomja a badoo az uzeneteket.pedig nem is hasznalom...gobdoltam fellepem es megnezem ott fent van.e

Fent van de 1000eves keppel.

De a badoo anno mindenkit feldobott aki facezett.nem?

Az nem irja ki az utolso belepest?

2016. ápr. 1. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!