Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az exem velem akarja ujrakezde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kelemen Kabátban kérdése:

Az exem velem akarja ujrakezdeni, de titokban 1 férfinél aludt hétvégén, új szexi ruhában, frissen festett hajjal, stb. aki aztán másnap hajnalban munkába vitte, és az autóban láttam, hogy megcsókolta. Azt állítja csak jó ismerőse. Higgyek neki?

Figyelt kérdés

#megcsalás #alibi #felrelépés #titkos viszony #máshol aludt #szemembe hazudik #barátnők fedezik
2015. máj. 21. 06:26
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
90%
Nekem is vannak jó ismerőseim de mégsem csókolom meg őket csak úgy... Én a helyedben nem nagyon hinnék neki. 27/F
2015. máj. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
88%

Nekem is van olyan férfi barátom, akit testvéremként szeretek és mikor baj volt a párkapcsolatomban, ő öntött lelket belém és teljesen új, felfrissült emberként tudtam, tiszta fejjel döntéseket hozni a kapcsolatomban, amit sikerült is megmenteni. A szomszédok persze minden vad dolgot kitaláltak, mert nálam töltött egy hétvégét és volt képünk a kertben sütögetni és nevetgélni, sétálni és fagyizni...


Ha tényleg csók volt, akkor viszont az nem csak baráti viszony. Én magamból kiindulva nem tudnám megcsókolni a barátomat, csak a páromat.

2015. máj. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Mumusan ***** válasza:
92%
Ha egy titokkal kezdődik az újrakezdés, az biztos hogy csőd lesz.
2015. máj. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%

Én vagyok a hosszú ****ú Kelemen, Kelemen;

A ****omat a nyakam köré tekerem, tekerem...

Kelemen, ennyire nem lehetsz buta. Vagy ha igen, akkor higgy neki. Szerinted mit csináltak mit csinált az exed azzal a nagy kandúrcicával a hétvégén? Igen, azt.

2015. máj. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem érdemes hinni neki.
2015. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
ha láttad hogy megcsókolja, akkor az már nem csak egy sima barátság köztük
2015. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mint most is a nők mindig állítólag egy barátnőjükkel érzik éppen jól magukat...akik fedezik ebben.Ez a férfi a Facebook-on akaszkodott rá, mivel az exem a szokásos csalódott, kiéget,önsajnáltató, szeretethiányos,engem senki nem ért meg,nincs értelme az életemnek posztokat rakta ki folyamatosan, jelezve maga alatt, és lelki mélyponton van, sajnáltatta magát, miküzben velem heten te többször lefeküdt,sokszor velem éjszakázott, és elmondása szerint engerm szeret a legjobban a világon.....
2015. máj. 21. 13:12
 8/21 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy neked egy igazi, erkölcsös NŐ kell, vagy egy "éppen azzal fekszem le,akit elém fúj a szél" típus :D Te követted őket? Hisz, másképp h láttad volna h egy autóban kapja le :D ejjnye! Amúgy a helyedben én is követtem volna, de így megbizonyosodtál róla h nem érdemes vele kezdeni.. hiszen úgyis megcsalna.. NŐt keress, és ne rongyot. Ha szerelmes vagy belé akkor nehezebb az ügy, ha nem vagy annyira belezúgva.. még menthető :)
2015. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
nem követtem őket.3 nappal az eset előtt még 2 oldalas szerelmes levelet kaptam tőle, hogy én vagyok az igazi férfi az életében, és mivel engenm nem kaphat meg, hát többet már ne keressük nincs értelme az életének.leírta kire mit hagy halála után.Nos én ezek után 2 napi g kerestem, telón, face-n, lakásán, szüleinél, stb,2 napot nem is aludtam,végül a hétvégi eltűnése után a munkahelyén vártam kora reggel.....így láttam amit láttam.
2015. máj. 21. 20:12
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Akkor megkönnyebbültél h nem lett öngyilkos :) viszont becsapott téged, mert ha te lennél neki az igazi nem kavarna félre.
2015. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!