Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom megcsalt a kolléganő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt a kolléganőjével. Ő bevallott mindent, de a nő tagad. Ennek mi értelme van?

Figyelt kérdés
A párom elmondta, mi történt, persze én már régóta gyanakodtam. Végül a sok kamu, meg hazugság után bevallotta. A csajnak szintén van párkapcsolata. Ismerem őt is máshonnan, ezért rákérdeztem, hogy ezt miért kellett, mi értelme volt, és elmondtam neki, hogy a barátom mindent bevallott. Ő tagadott mindent, állítása szerint semmi az ég egy adta világon nem történt. Miért csinálhatja ezt? Mi értelme van?
2016. ápr. 2. 15:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
egy kicsit butácska :))
2016. ápr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem tedd meg, küldd el a pasijának a levelezést, neki is joga van megtudni, hogy felszarvazták.

Jobb ha minél előbb megszabadul attól a riherongytól.

2016. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Kérdező...Azért a LEVELEZÉSNÉL némileg konkrétabb bizonyíték se ártana...A levelezés mondjuk valóban JELENTHET szexuális viszonyt, de ez sem törvényszerü azért...Pl. nekem is szokásom neten hölgyekkel levelezgetni, még férjes hölgyekkel is, ráadásul olyan bizalmas hangnemben, hogyha valaki beleolvasna némely levelezésembe, hát...Az illető valszeg nagy pénzt feltehetne arra, hogy "a szeretőmmel" levelezgetek, holott ILYEN VISZONYROL SOHA SZÓ SINCS...Hűséges férj vagyok maximálisan...Szóval csak azért írtam most amit, hogy lásd, a "levelezés" még nem konkrét bizonyíték semmire sem...Valami kézzelfoghatóbb bizonyítékot kérjél a párodtol azért...Ha VALÓBAN a szeretője az a nő, akkor ezt mint írtam fentebb is, KONKRÉT TÁRGYAK, esetleg tanuk álltal tudná a párod ezt hitelesen bizonyítani...Pl. olyan illetők álltal, akik rajtakapták őket valahol intim közelségben...A levelezés, meg levelezés...ÖNMAGÁBAN még nem bizonyíték semmire sem...
2016. ápr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#Titusztitusz


köszi, hogy próbálsz segíteni, tényleg :)


de nekem bőven elég volt, amit a levelek közt láttam (pl. szeretlek, meg <3 jeleket küldözgettek), illetve ismerem a párom annyira, hogy tudjam, mikor hazudik és mikor mond igazat. amikor elmondta, mi történt még, láttam, hogy őszinte. marhára fáj, hogy másnak (is) mondta, hogy szereti, és hazudozott nekem. innentől már olyan mindegy, hol volt -e szex is...

2016. ápr. 3. 14:49
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az érzelmi megcsalás sokkal fájóbb tud lenni.

Együtt vagy valakivel de másnak mondogatod, hogy szereted?

Azért ne legyünk ennyire naivak!

Erre már nem lehet mentség semmi...

2016. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 omba ***** válasza:

Infantilis, nem mer szembenézni magával se... de én se értem, tőle milyen magyarázatot várnál.

A pároddal kellene ezt valahogy helyrehozni (nekünk sikerült) - ha akarjátok mind a ketten, ehhez a nőtől semmiféle hozzájárulás nem kell, még az magyarázata sem.

őt ki kell zárni, minden továbbiból

2016. ápr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azok utan amit a csaj tett ellenem ugymond... szval tonkretette a kapcsolatomat, biztosan bemártanám a párjànál.
2016. ápr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!