Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van még férfi, aki nem csalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még férfi, aki nem csalja meg a feleségét/barátnőjét?

Figyelt kérdés
Az én ismerőseim közt egy sincs. Volt aki lebukott, volt aki a páromnak mesélte előttem (és még büszke is volt rá), volt, akit láttam más nővel, volt, aki engem akart felszedni, az én párom se hűséges, és volt, akit más nővel láttam. Még oda is köszönt. Ja, és a kedvencem...kb egy hét különbséggel mutatta be nekem a feleségét és a barátnőjét. Ez ennyire általános? Mindenki csinálja?
2016. ápr. 21. 13:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
31%

Én se csaltam még meg, pedig meg kéne, hiszen nem hajlandó lefeküdni velem.


Én jogosan csalom meg?

2016. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Noren1989 ***** válasza:
65%

#11, csak attól függ, hogy mikor dobod ki. Ha utána, akkor egy mocsk_s g@ci vagy, ha előtte, akkor meg persze, jó volt, kész ;)


Amúgy, én személy szerint nem csaltam meg egy nőmet se, közülük 2 viszont megcsalt engem. Na hol az igazság????


26/F

2016. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
94%

szerintem egy kapcsolatban alap dolog ennyi tisztesség jár a másiknak, hogy nem csalom meg a barátnőmet.

igen valóban baromi nehéz néha, és nem azért mert egy ösztönylény vagyok aki minden nőt megdugna akit lát, hanem amikor az ágyban nem kapod meg amire vágysz, és közbe meg másnál ott lenne a lehetőség. az baromi frusztráló.


irigylem azokat akik azért nem csalják meg a nőjűket mert mindent megkapnak az ágyban. ha csak tisztességből nem csalod meg, hosszútávon kikészít.


egyébként ugyanez a tanácsom nők számára ha mindent megadsz neki nem lesz oka másnál keresni, ez baromi egyszerű de a nők nagyrésze mintha nem is venne erről tudomást... és prűd az ágyban vagy csak szimplán nem elég odaadó...

2016. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

a nők ha szeretik a férfit, vagy csak szimplán jó vele az ágyban nagyon is odaadóak, fantáziadúsak.


nők is csalnak, nagyjából hasonló okokból: nincs már szex, nem jó a szex, kevés és/vagy nem minőségi a szex.

2016. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Én hűséges voltam. Az első kommentelő meg egy gyökér
2016. ápr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Van hát, bármilyen meglepő, de férfiak között is akad normális :D
2016. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nem mindenki csinálja, csak abban nincs semmi érdekes, nem lehet róla pletykálni, sutyorogni.
2016. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
9# te is GYK -s vagy! H ferfi v. Nő azt nemtudom.de jonagy tusko az tuti!
2016. ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
18-as, elevenedre tapintott? :)
2016. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

#6! Én csak ilyennel tudtam volna élni. Ma már senkivel se szeretnék. Öreg vagyok én már bohócnak.

#11! Szerintem ma megcsalás sehogyan sem jogos. Legyen annyi vér a pucájában mindenkinek, hogy eléáll a másiknak, és megvallja a problémáit. Ha meg a másik nem is akar javítani a kapcsolaton, akkor el kell válni egymástól békésen, anélkül, hogy megbántanád a másikat. Én úgy gondolom, hogy saját magamat minősíteném egy megcsalással.

2016. ápr. 23. 10:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!