Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van még férfi, aki nem csalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még férfi, aki nem csalja meg a feleségét/barátnőjét?

Figyelt kérdés
Az én ismerőseim közt egy sincs. Volt aki lebukott, volt aki a páromnak mesélte előttem (és még büszke is volt rá), volt, akit láttam más nővel, volt, aki engem akart felszedni, az én párom se hűséges, és volt, akit más nővel láttam. Még oda is köszönt. Ja, és a kedvencem...kb egy hét különbséggel mutatta be nekem a feleségét és a barátnőjét. Ez ennyire általános? Mindenki csinálja?
2016. ápr. 21. 13:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
45%

"Legyen annyi vér a pucájában mindenkinek, hogy eléáll a másiknak, és megvallja a problémáit."


Megtörtént.


"Ha meg a másik nem is akar javítani a kapcsolaton,"


Nem akar, nem tud.


"akkor el kell válni egymástól békésen, anélkül, hogy megbántanád a másikat."


Nem megy, próbáltuk. Túlságosan szeretjük egymást.

2016. ápr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Az aszexuális férfiak biztosan hűségesek...38/F

De egyébként sok barátnőm és a volt feleségem sem csaltam meg, de rájöttem nincs mennyország és ha elporladok csak egy hülye táblát fogok kapni a nyakamba...

2016. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Azok mennek felre akiknek a hazassagaval gondok vannak. Korektebb valni de ez van


Alt. Nem ez az altalanos,en egy mellett akarok megallapodni. Nem kalandozni

2016. ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

"Nem akar, nem tud."


Nem mindegy, hogy nem akar, vagy nem tud.

Elég nehéz kérdés ez így, de ha szereted, akkor tiszteled annyira, hogy nem hazudsz neki. Ha meg ő szeret, akkor meg vagy akar változtatni, vagy elenged. Vagy ha ti így boldogok vagytok....de ahol probléma van, ott nem teljes a boldogság.

2016. ápr. 28. 17:35
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

"Nem megy, próbáltuk. Túlságosan szeretjük egymást."


Megszoktátok egymást. És megszoktátok az életmódotokat, és lehet, hogy kényelmetlenebb lenne, ha szétmennétek. Ugye egyedül fizetni a lakhatást, a kutya kaját, a nem tudom mit.


Ezt szeretetitek, nem egymást. Ha egymást szeretnétek, akor meg tudnátok oldani a gondjaitokat.

2016. ápr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Szerintem sem átlagos. Ugyan nő vagyok, de sok közeli fiú barátom van, szerncsére mindegyikük normális, odavan barátnőjéért, tesz a kapcsolatukért. Persze, ismerek csalárd idióta képviselőket a férfi nemből, de ők nem barátok, és el is szoktam mondani a véleményem a viselkedésükről.

Csalni is csaltak már meg, de ez régen volt, szinte gyerekek voltunk. Bár azok a "férfiak" ma se jobbak az akkori énüknél, hogy őszinte legyek. Ellenben utóbbi pár kapcsolatomban szó sem volt ilyesmiről, és még ha nem is működött a dolog, de visszaadták a bizalmamat ilyen téren. Mostani párom szintén nem "megcsalós alkat". A két kezét összeteszi, amiért rám talált, nincs igénye másra, boldog velem.

Szóval vannak, szerintem nagyon sokan, hála a jó égnek. Rossz körökben mozogsz, amit sajnálok, de ne általánosíts (bár a hozzászólásodból nem jött le ilyesmi), inkább válts közeget, ami nincs tele férgekkel.

2016. ápr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Fura, az én baráti körömben meg egyet sem tudok mondani, aki megcsalta a párját, minket is beleértve minket is a férjemmel 8 párról van most szó, akik közelebbi barátok és a legfiatalabb pár is több, mint másfél éve vannak együtt, a "legöregebbek" pedig 13-14 éve.
2016. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!