Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha egy lány így áll bosszút valamiért? (24) Igaza volt vagy eltúlozta?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú, elnézést!

Páromnál tegnap itt volt két haverja, én bevonultam a szobába, hogy ne is zavarjam őket, beszélgessenek, utána lementem vásárolni. (Régen látták már egymást, és az egyiknek volt valami baja, ezért nem csatlakoztam.) Mikor visszajöttem, párom, mintha csak imponálni akart volna a haveroknak, bunkó módon odalökte nekem, hogy "asszony, ma nincs szex mer' meccset nézek". Erre felröhögtek mind a hárman és koccintottak. Én meg magamban: mi az, hogy "asszony"? Kinek mi köze van hozzá, hogy mikor van/nincs szex? Úgy állított be, mintha szex őrült p_csa lennék, aki a nap minden szakában, reggel-délben-este leszipolyozza a barátját! És az a röhögés a végén? Mondtam is páromnak, de nem vett komolyan.


Úgyhogy azt csináltam, amit még soha. Elkezdődött a meccs. A haverok mind hazamentek. Én felvettem egy kulturáltabb fehérneműt, sminkeltem és beszárítottam a hajam, majd a tv előtt cirkáltam, mint egy űrhajó. "Leejtettem" a portörlőt, felvettem. Leültem, keresztbe tettem a lábam, simogattam a hajam. Azt akartam ezzel elérni, hogy pontosan az ellenkezője történjen annak, amit ő a haverok előtt olyan frankón megmondott. A tervemnek az a része, hogy izgalomba hozzam, szemlátomást sikerült is. Aztán megkérdeztem tőle, hogy melyiket választja, a meccset vagy engem? Azt felelte: "a meccs végén téged de mintha ezt már említettem volna".

A sírás kerülgetett. Dühös voltam és ennek hangot is adtam de mivel meccset nézett, nem foglalkozott velem, míg ki nem kapcsoltam a tv-t és el nem mondtam neki, hogy borzasztó megalázó volt számomra ez a mai délután. Szerinte csak hisztiztem a nagy semmiért.

Bementem a szobába, felöltöztem, összeszedtem a cuccom és eljöttem. Ennek már második napja. (Másfél éve vagyunk együtt)


A kérdésem a következő: Nekem kellene mennem és bocsánatot kérnem? Tényleg csak eltúloztam és feleslegesen vertem a nyálam?


2013. ápr. 25. 10:59
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Bunkó volt.
2013. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
67%

Kétségtelen, hogy eléggé szemét húzás volt a párodtól.

De őszintén szólva te se kezelted a helyzetet valami túl jól...

2013. ápr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
31%
Egy paraszt volt, hagyd őt a p*csába. Ha csak nem keres meg bocsánat kérésével.
2013. ápr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
34%

ekkora parasztot.

én visszaszóltam volna, hogy szex akkor van, amikor én akarom, az, hogy meccs megy e vagy sem, hidegen hagy. Lepakoltam volna a cuccokat, szépen felöltöztem volna, nagyon csinosan, hogy a haverok is lássák majd oda böktem volna, hogy ma csajos estet tartok, szóval ne várjon ébren.

2013. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem rakd a macskáját a mikróba, hogy megtanulja, veled nem szórakozhat.


u.i.: Ha nincs macska, megteszi más háziállat is.

2013. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
67%

Hisztis pitsa vagy, bocs.

A következők miatt:

1. Pont hogy "dicsekedett" azzal, hogy szexőrültnek állított be a haverjai előtt, az meg, hogy röhögnek... hát ilyenek, na. A csajok is vihognak mindenen, ha együtt vannak! Még a felnőtt nők is!

2. Megmondta, hogy meccset néz. Ha egy pasi meccset néz, akkor meccset néz. Pont. Hogy pont a végét hagyta volna ott? Te ennyire szőke vagy? Hát a meccsnek a vége a lényeg, az, hogy ne nézze a végét, az olyan, mintha eljuttatna téged csúcsközeli állapotba, és aztán otthagyna!


Nem ő alázott meg, te aláztad meg saját magadat! Meg sem próbálod megérteni a férfi gondolkodást, mentalitást, azt várod, hogy nőként viselkedjen, gondolkodjon, érezzen. Döntsd el, pasit akarsz, vagy nőt? És ha ilyeneken hisztizel, ez a kapcsolat nem lesz hosszú életű, vagy ha az lesz, nem sok örömetek lesz benne!

37N

2013. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
42%
egyáltalán nem hisztiztél!!! teljes mértékben igazad volt, és a párod egy tahó.
2013. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Az tényleg bunkó volt tőle hogy a haverjai előtt mondta ezt, de a férfiak ilyenek.. tegnap állítólag valami nagyon jelentős meccs volt :D Majd megnyugszik, és bocsánatot kér :)
2013. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 Buborék Fejü ***** válasza:
52%

Szerintem neki kéne bocsánatot kérnie. Elég gyökér húzás volt ez a részéröl (már bocs). Szerintem jogos volt a mérged.

35/F

2013. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:
csak nem a videoton-ftc volt fontosabb neki mint az ánuszod?
2013. ápr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!