Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férfiak többsége miért így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége miért így szakít megcsalás után?

Figyelt kérdés
Megcsal. Megtörtént. Bejelenti hogy szakít. Kiderül megcsalt. Aztán egyből összejön azzal akivel megcsalt.
2016. máj. 5. 20:19
 1/8 Noren1989 ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy a kisebbséghez tartozok...Nem tudok nyilatkozni, sajnos.

26/F

2016. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BlackSword ***** válasza:
100%

1) Mi sem egyszerűbb... Rossz kapcsolat, lebukás, vége... Egy megcsalás után nagyon nehéz már helyrehozni egy kapcsolatot...


2) Nem akart egyedül lenni, és ha nincs ló, hát jó a szamár...


3) Nagyon felemelő is tud lenni több nőt vezetni... Az orruknál fogva...


4) Ezek szabad permutációja...

2016. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Egy fiu bebiztosítja magát mer neki nincs lehrtősége a lelki bánatára 8 emberrel megdugatnia magát minta lányoknak, 6 barátzónás fiu nyakán sírni, aztán 20 emberrel randizni.
2016. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 aperitif ***** válasza:
77%
Valószínű, hogy azért csalt meg, aztán azért szakított veled, illetve jött össze a másik lánnyal, mert az a lány jobban tetszik neki, szeretetreméltóbb, jobban kijön vele. Ez nőknél is elő tud fordulni.
2016. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hány pasit próbáltál te ki? :D


amúgy azért, mert buták, beteg a fejük, tudatlanok. Valószínűleg semmi érzésüket nem ismerik fel, és fogalmuk sincs mire van szükségük

2016. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Így járnak az ostoba hülye nők. Fogadjunk azt hitted majd megkéri a kezed.
2016. máj. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
te utolsó a 43 százalékoddal látom mindenkinek osztod az észt itt az oldalon, mindenki ostoba, kva vagy ezek kombinációja:D szerintem mára bezárhatod az internetet. A kérdéssel kapcsolatban: én is láttam sok ilyet, éretlen, gerinctelen személyiség:( engedd el és próbáld felismerni legközelebb ha ilyennek találkozol!
2016. máj. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Már itt tartunk, hogy még azelőtt beszólsz, hogy írtam volna? Azt már megszoktam, hogy utána sértegetsz, de előre? Ez már rasszizmus.


Nem megcsalt, hanem lecserélt. Egyébként a lányoktól tanulta. Ők már 20 évvel ezelőtt ezt a módszert alkalmazták. Addig nem dobták ki a régi fiút, amíg nem volt új. Legalábbis aki megtehette.

A sokbarátos vigasztalódás, bosszú egy kicsit fiatalabb megoldás, és a fiúk ezt nem is tudják megtenni, sajnos.

2016. máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!