Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek egy családos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy családos negyvenes férfi miért tud vonzódni egy 20-25 éves nőhöz? Mi az ami megtetszhet neki a nőben? Mégis mi motiválhatja arra hogy vele lépjen félre/tartsa meg szeretőként?

Figyelt kérdés

Férfiak! Emögött mi áll? kíváncsi vagyok ti hogy látjátok.főleg tapasztalatokra,a férfiak szemszögéből.

Nyilván az egyik a szex, hogyha meglátnak egy csinos lányt.



2016. máj. 9. 22:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

10-es taníthatnál, hol és hogyan kell felszedni a huszonéveseket, már 2 éve nincsen szeretőm :-(

Bár én nem vagyok szőke és kék szemű, lehet ez is a gond :D

2016. máj. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%

"Sima a bőre, nincs rajta narancsbőr, ránc.

Tud szárnyalni, nincs benne annyi bizalmatlanság, nincsenek tragédiái, és tud figyelni a másikra. És nem hordja fent az orrát."


Ennyi ostobaság 4 sorban :)


16 évesnek is lehet narancsbőre, akkor is, ha vékony. Ez nem korfüggő. Sőt, striái is lehetnek úgy, h sose volt terhes. A hirtelen növést vagy fogyás-hízástól.

miért ne szárnyalhatna egy 30-40 éves nő? Akár a karrierjét tekintve vagy mondjuk a vállalkozását.

Tragédiái egy gyereknek is lehetnek, soroljam? Alkoholista szülők, elvált szülők, beteg testvér, elvesztett családtag, tinédzserkori iskolai megaláztatások, mobbing, önbizalomhiány, iskolai kudarcok, testképzavar. Mind-mind képes egy életre törést okozni max. te elbagatellizálod.

A "tud figyelni másokra" meg a "nem hordja fenn az orrát "nem értem, h miért életkorhoz köthető tulajdonságok.

2016. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12-es te hány éves vagy?
2016. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%

Én sem igazán értem ezt a huszonéveseknek tulajdonított pozitív tulajdonság dömpinget... A magam részéről voltam huszonéves nő is, meg harmincas is, sőt, már a negyvenes éveim elejét taposom.

Őszintén be kell vallanom, hogy huszonévesen csak nagyon felszínesen tudtam odafigyelni bárkire is, a saját szorongásaimmal voltam elfoglalva, csak nem beszéltem róluk.

Szexuálisan borzasztóan félénk voltam, inkább megfelelési kényszeres, de nem élveztem őszintén a szexet. Persze voltak olyan pasik, akiknek ez a felszínesség bőven elég volt (bár sose volt idősebb pasim).

Harmincas éveim közepén nyíltam ki igazán, mind érzelmileg, értelmileg, mind szexuálisan.

Azóta őszintén sajnálom azokat a pasikat, akik korábban beérték annyival, amit akkor tudtam nyújtani egy kapcsolatban. Ma szinte szégyellem az akkori énem és tudom, hogy mennyivel többet tudok nyújtani most minden téren. Persze az önértékelésem növekedésével valóban nőttek az elvárásaim is: akik akkor még belefértek a keretbe, ma már szóba se állnék velük.

Így aztán csak az részesül abban, amit nyújtani tudok, aki "kiérdemelte".

2016. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

11-es 10 es vagyok.


Nalam ez ugy mukodik, hogy haverokkal elmegyunk szorakozohelyekre es egyszeruen jonnek. Most ez igy hihetetlenul hangzik, de ez van. Allunk, beszelgetunk es garantalt hogy harom huszoneves odajon beszelgetni, termeszetesen meghivjuk oket egy italra es onnantol sima ugy.


Nyilvan ebben kozrejatszik, hogy gym-be jarok, sportosan elegans vagyok es allitolag 5 evet letagadhatok (a nok szerint).Utoljara asszem huszonevesen szolitottam le egy csajt aki szinten huszoneves volt, o ma a felesegem.

2016. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Flörtölős, életvidám szép, szexuális csúcson van és bevállalósabb
2016. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

SZexuálisan egy huszonéves nincs a csúcson.

Max.30 év felett.Tapasztalatból mondom....

2016. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!