Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire természetes dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire természetes dolog az, hogy szeretőt tartanak, alkalmi kapcsolatokkal élnek nők, férfiak?

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 19:40
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Ne hagyd el. Közösen döntsetek.

Neked is lehetne értelmes, nyitott kapcsolatod és őt is értékelhetnék.

2016. máj. 16. 21:15
 12/26 anonim ***** válasza:

Értem, nem is rossz ötlet.

Akkor azt mondd el kérlek, hogy 100 feleségből hány menne bele tányértörés nélkül a nyitott kapcsolatba?

2016. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Bocs rosszul fogalmaztam. Válljatok el...
2016. máj. 16. 21:47
 14/26 anonim ***** válasza:
Eléggé össze-vissza beszélsz.
2016. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Az emberek nagyrésze félrekefél, ezen nincs mit szépíteni. Nők is, férfiak is. Nem volt ez másképp 50 éve sem, csak akkor ugye szégyen volt a válás, így hát nem is beszéltek róla, szőnyeg alá söpörték...
2016. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Hehe, tudom picit durván fogalmaztam és ezért lett törölve a válasz. De a tényen nem változtat. :D Ha hülyének, szőkének, aljasnak meg hasonlóknak lehet bárkit nevezni, akkor annak a bizonyosnak is, aki a testét árulja. Ez a szó vulgárisan is használandó és férfiakra is szokás használni.
2016. máj. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Mióta világ a világ ez a dolog mindig létezett. Nem véletlenül lett a szeretőnek szerető a neve, hiszen régen nem ahhoz házasodott az ember akihez akart. Tehát mondhatjuk hogy természetes dolog. Bárkit el lehet ítélni bármiért, de ha a körülményeket nem ismerjük, és azt sem hogy mi játszódik az ember fejében és érzéseiben akkor úgysem fogjuk megérteni. Mindenkinek a saját szíve joga mit tesz. Szerintem inkább csak az a fontos hogy diszkréten! És ez az ami hiányzik manapság az emberekből.
2016. máj. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos, de szerintem egyre gyakrabban fordul elő, hogy félrekefélnek a nők/ffiak kapcsolaton/házasságon belül.

Legalábbis a sztorikból, amiket hallok mindenképp ez jön le.

Már csak azt nem értem az ilyen mi a jó francnak él kapcsolatban. Ha ennyire nem tud megelegedni egy emberrel, akivel azért van, mert elvileg szereti, akkor maradjon szépen egyedül, aztán nyugodtan lehet kefelgetni. De az, hogy valakinek hűséget fogadsz, majd hátbatámadod.. na annál nincs undorítóbb és gerinctelenebb dolog.

2016. máj. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"Eléggé össze-vissza beszélsz."

Bocs, nálam az a nyitott, h felvállalom magam a világ felé.

2016. máj. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
62%
Gondoltam hogy sok lesz itt az okoskodó, de gondolom ők még tinik akik nem éltek még 20 éves kapcsolatban 2-4 gyereket felnevelve. Majd ha így sem léptek félre és lesz a kapcsolatotokban legalább heti 2x szex akkor fejet hajtok előttetek... Azért pupákok mert amikor hűséget fogadtok, akkor az nem arról szól, hogy 3 év múlva már nem fogtok kapni semmit a párotoktól mert csak a gyerek,színház,olvasás meg ilyenek érdeklik majd. És szeretitek azért a másikat meg a gyerekeket is, de nem lehet egy életen át csak maszurbálni, sok férfi aszexuális lesz a család miatt, de vannak akik inkább máshol keresik az örömöket. És miért nem lehet ebben az életben boldogságot adni másnak is? Inkább háború lenne jó, mint, hogy mindenkinek jó legyen? Én örülnék a munkahelyen is néha egy csóknak meg ölelésnek, de a világ buta...
2016. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!