Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha az egyik fél tagadja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik fél tagadja hogy tartják a kapcsolatot írásban, a másik pedig simán elismeri, hogy beszélnek, de e mellett kitörli a beszélgetéseket, hogy ne legyen nyoma?

Figyelt kérdés
Akkor mi lehet az igazság? a harmadik felet jól átverik, vagy csak a tagadó fél nem akar bonyodalmakat? vagy a beismerő fél úgy gondolja elég egy igen válasz...és ha a harmadik fél nem kérdezősködik tovább akkor minden oké? ha meg tovább kérdezősködne akkor nem válaszolna? és továbbra is kitörölné a beszélgetést?

2016. máj. 23. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahol folyamatosan kitörölt beszélgetések vannak, ott valaki nagyon "útban van". Felesleges kérdezősködni, tenni kell érte, hogy ne hárman legyenek.

Beszélgessen csak és ne kelljen soha többé törölnie, de engem hagyjon békén.


Más ha egy ilyen elofordul. Ha folyamatosan csinalja, nem ér semmit a magyarázat.

2016. máj. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

a folyamatos törlés kb. 1 hete megy.. néha lassabban törlik és meglátom.... most viszont a tagadó fél törölte magát az ismerőseink közül, és a nevét is megváltoztatta.

Kezd egyre titokzatosabb lenni ez a dolog.

Most vagy mindkét fél hazudik vagy csak a tagadó fél akar menekülni? illetve lehet, máshol folytatják a beszélgetést? Gondolom ebben az esetben mindkét félnek van takargatni valója...

2016. máj. 23. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Vaj van a fülük mögött.
2016. máj. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd sajnos azt kell ,hogy mondjam ahol törölt üzeneteket vannak ott titok is van,amiröl a harmadik személy "jobb ha nem tud",az pedig,hogy elismeri a kapcsolat váltást át csak a gyanu elterelése arról ami valójában van!(szerintem az üzenet váltok között több is van mint csak egyszerüen baráti beszélgetés,legalábbis a tapasztalatbol erre következtetek,különben miért vannak az üzenetek kitörölve,ha semmi olyan nincs benne amivel lebukhat???? De ez csak az én véleményem.)

Azért légy ovatos,figyeld a nem megszokott viselkedést, reakciot,abból tudni fogod még ha az üzeneteket nem is tudod elolvasni.

Remélem minden jól alakul!

2016. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Egyenlőre csak figyelek, és megpróbálok nem gyanakvó lenni...

biztos forrásból tudom a tagadó fél a kapcsolatában gyereket akar....ha ez számít valamit :O

2016. máj. 25. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!