Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nők miért bocsájtják meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért bocsájtják meg a megcsalást olyan könnyen? Akár a többszöri megcsalást is?

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 15:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
Én nem ismerek olyan nőt,aki megbocsájtotta,én se tudnám.
2016. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 aperitif ***** válasza:
100%
Állító kérdés, ezért nem lehet rá válaszolni. Van nő (és férfi), aki könnyen megbocsájtja, van, aki nehezen teszi túl rajta magát, és vannak sokan, akik egyáltalán nem bocsájtják meg.
2016. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ahány eset annyiféle motiváció!


Egy fiatal kapcsolat esetén, a nagy szerelem és az önbizalom hiány lehet az oka, ami egy kapcsolatfüggőségben csúcsosodik ki. Ilyenkor lehet a sáros bakancsot is a lány ruhájába törölni, mert az fél az egyedülléttől és inkább egy rossz kapcsolatban vergődik, minthogy egyedül nézzen szembe a világgal.


Aztán vannak azok az esetek is, amikor ott vannak a megélt közös évek, ház, gyerekek és mindent borítani meg megfontolandó dolog. Sok esetben azért van megbocsátás, mert egyszeri botlás volt, és azért mert nem figyeltek oda a felek, hogy valami nem stimmt.

Aztán van, hogy azért nézi el az asszonyt a kufircolt, mert neki kényelmes, hogy a már kihűlt házasságban minden megy a megszokott módon, de a párja nemi igényeit már nem neki kell kielégítenie.


Egyszerűbb dolgok felett szemet hunyni, mint szembe nézni a ténnyel, hogy gáz van.

2016. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
46%
Mert nincs hova költözniük, függnek.
2016. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Egyfelől sztem nem jellemző, hogy megbocsátják, másfelől meg úgy szól az evolúciós magyarázat, hogy a nőnek az utódneveléshez elkötelezett férfi kell, miközben a férfi dugni akar, lehetőleg minél több nőt.

A nő számára a nagyobb veszteség a férfi elköteleződésének elvesztése(értsd másba lesz szerelmes) és nem félreszórja a magot, de hazajön mindig viselkedés.

A férfi ezzel szemben sosem tudhatja, h a kölök tőle fogant-e(oké, a evolúció és tudat alatt a nők sem számoltak még az elérhető apasági vizsgálatokkal - sztem hosszabb távon be is fogják tiltani ezeket), így a nő szexuális hűségére kell fókuszálnia és nem feltétlen érzi veszélyesnek a nő érzelmi elköteleződésének elvesztését.

2016. máj. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
43%

Különítsünk el női példákat.


Az a nő aki csak az eltartásra van hangolódva, jó hogy nem fog parádézni, sőt mi több inkább elfogadja ezt minthogy önállóan megéljen (hogy mindig volt valaki aki a feneke alá tett mindent ezt hagyjuk, lusta és nem fogja magát eltartani).


Családos, több 10 év házasságnál. Hááát... én csak olyat ismerek aki a legelsőnél lelépett. A gyereknek nem az az érdeke hogy mindkét szülő együtt legyen (boldogtalanul, szenvedve utálva egymást - ha tetszik ha nem megérzik) hanem hogy inkább külön de kiegyensúlyozottan. Valaki az előbbit vallja hogy a gyereknek az a jobb ha együtt van a ki a másikat.


Korombeliekre... sok kiscsaj meg sajnos 20+-os csajszi kapcsolatfüggő, ahogy előttem leírták.


Én személy szerint amint megtudnám hogy megcsal nemhogy ott hagynám, de előtte még le is járatnám és örüljön hogy nem kap egy "fenékbe" rúgást.


19/L

2016. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezt honnan szedted. Nalam a megcsalas zero tolerancias cselekmeny es azonnali szakitassal jar.21/L
2016. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Mert:

- kapcsolatfüggők

- önértékelési zavarokkal küzdenek


Vagy/és.

2016. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Nem bocsátottam meg,inkább elváltam.
2016. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
19%
Csak akkor bocsátják meg, ha olyan jól néz ki a férfi, hogy bármit hajlandók megbocsátani neki.
2016. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!