Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogy dolgoznátok fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy dolgoznátok fel a megcsalást?

Figyelt kérdés

2 éig voltunk együtt barátnőmmel, de rájöttem most hogy már két hónapja megcsal...Ti mit javasolnátok?

20/F



2016. ápr. 20. 14:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Aludj egy jót!
2016. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Vasárnap volt. :/
2016. ápr. 20. 14:40
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Csajszi lapát, egy jó berúgás és egy gyógyk.ú.rás ...
2016. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Már akkor hajnalban kivágtam az utcára.Alkoholt meg szerintem már 2 éve nem ittam
2016. ápr. 20. 15:03
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Látom nem kaptál értékelhető válaszokat 😞 Figyelj! Mivel szeretted,nem igazán tudsz úgysem a szomorúság ellen mit tenni. Az kicsit rövidít a "rossz" Időn,ha elfogadod a tényt,hogy rosszba válogattál. Ok, megcsalás.... Ki ki megbocsájt,na de 2 hónaig csalt? Ez nagy parasztság. Nem tudom foglalkoztál e vele eleget,mert kevés az infó. Jó idő van,jön a nyár, kalandra fel Barátom! Szórakozz és lazíts kicsit! Nem ez a lány volt a Te Igazid!
2016. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm utolsó. Hát igen szerintem is elég pofátlan, legalább szakított volna. Az osztálytársával van együtt. Nem is mondta el, úgy kutakodtam a telefonjában(erre nem vagyok büszke, de mit tehettem volna) és láttam hogy írja Neki, hogy jóéjt szerelmem kár hogy nem tudok ott aludni stb. De közben nekem is írta/mondta hogy hiányzok. A sztori része hogy egyetemre járok 200 km-rel odébb.
2016. ápr. 20. 15:29
 7/17 anonim ***** válasza:

#5:

Kikérem magamnak! #3-as vagyok és volt ilyenben részem, ezért bizton állítom, hogy a válaszom teljesen jó megoldás ;-)

2016. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ami a legfontosabb, ne szépítsd a dolgokat. Vedd tudomásul, hogy megcsaltak és fogadd el a történteket. Ne azon keseregj, hogy mi lett volna ha máshogy alakulnak a dolgok, mert ezzel csak még mélyebbre süllyedsz. Megtörtént, tapasztalatok levonva, legközelebb figyelmesebb leszel és már az elején kiszúrod, hogy félre lépett.

Fiatalok vagytok még, minden bizalomvesztést, megcsalást a lelketekre vesztek és szentül meg vagytok győződve arról, hogy veletek ilyen nem fordulhat elő....az élet nagy tanítómester, ha megelőzni nem is tudod akkor legalább megtanulod feldolgozni a problémát.

Ami a legfontosabb...bármilyen másik Nővel jössz össze ne rajta vezesd le a dühödet,mert a másik Nő semmiről nem tehet, az Exedet kell elfelejteni minél hamarabb.

38F

2016. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Elég nyilvánvaló: hagyd ott a p-csába :D
2016. ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Ja, most látom, hogy dobtad. Akkor semmit. Nehogymár egy ilyen nő miatt emészd magad. Az, hogy hogy bánt veled nem rólad állít ki bizonyítványt, hanem róla. Úgyhogy nyugodj meg, felejtsd el, és nyugtasson a tudat, hogy kapsz sokkal jobbat.
2016. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!