Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalást ti is embergyilko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalást ti is embergyilkosnak éltétek meg?

Figyelt kérdés
Meddig tart egy ilyen állapot, hol a vége?
2016. máj. 22. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tovább kell lépned. Elmúlik, mint a nátha, szabadulj meg tőle.
2016. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen!!!

Nekem még nem múlt el.Ha gyerek is volt a kapcsolatból akkor szerintem sok sok idő mire elmúlik.

2016. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Akit vinni lehet,azért nem kár!

Ennyire egyszerű!

Örülj hogy megszabadultál tőle!

2016. máj. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatgyilkosnak abszolút, legalábbis én nem maradnék valakivel, akiben nem tudok bízni - mindenki megkapja a tiszta lapot a kapcsolat elején, nem szabályozok, korlátozok, ellenőrzök senkit, nem zavarnak a női ismerősök, barátok, semmi ilyesmi, de ha ezzel a bizalommal valaki visszaél, akkor eltávolítom az életemből, nincs második esély sem, nemhogy harmadik, negyedik, nyolcvanadik, mint ahogy ezt sokaknál látom. Még csak nem is maga a félremenés része zavarna a legjobban, hogy teljesen őszinte legyek, hanem az azt körülvevő sunnyogás és hazudozás, ami felteszi az i-re a pontot.


Embegyilkosnak viszont semmiképp sem mondanám, annál erősebb vagyok és többre tartom magam, minthogy más gerinctelensége miatt magamba zuhanjak. Az első két exemmel úgy lett vége (igaz összesen 4 kapcsolatom volt, szóval így is 50% az arány :D), hogy kiderült, megcsaltak, ott alaposan átvizsgáltam, mennyiben az én hibám is a dolog, levontam a tanulópénzt, megtanultam az intő jeleket - hasznomra vált, azóta nem történt ilyen, de ha ismét megtörténne, nem törne össze, továbblépnék.

2016. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pocsék érzés, de van roszabb, ha ez megnyugtat. :-)
2016. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Mi rosszabb?:(

Azt hittem belehalok..

2016. máj. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
# 6 Időpont ma 13:04 - Akkor az én életemet nem bírnád. Mindenki annyi terhet kap az élettől, amennyit elbír.
2016. máj. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet....


Nekem ez is elég volt.

Amúgy ezt a mondást nem értem,mert ha így lenne, nem volna a sok öngyilkos...

2016. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!