Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azokkal a nőkkel/férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokkal a nőkkel/férfiakkal mi a baj, akik minden megcsalást meg tudnak bocsátani?

Figyelt kérdés
Azt gondolják, hogy nem találnának mást, akik velük van, vagy mik lehetnek még a fejükben, hogy ennyit nyelnek?

2016. máj. 31. 23:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
igen, a sorozatosra gondoltam, főleg, ha csak egyik fél részéről van megcsalás, na azt nem lehet felfogni igazán
2016. jún. 1. 16:04
 12/15 anonim ***** válasza:

Nézd, aki nem képes beszélni a gondjairól, és helyette félrejár, azzal gond van. Mégpedig gerinc tájékon.

Nekem egy 7 éves kapcsolatom így ért véget, meg egy 3 éves.

Kifogás, és magyarázat mindkettőnél volt.

Mindkettőt kiraktam, a 2.-t kicsit megszívattam előtte, konkrétan összecsuktam az életét, de megbocsájtani soha.


Nem volt könnyű, de mikor rájuk néztem, csak azt láttam. Megbocsájtás nem volt opció.

És milyen jól tettem, mennyi új és érdekes embert ismertem meg, és megtaláltam a boldogságot.

Nem bocsájtanék meg most se. Most már csak annyit bánok, hogy utána egyáltalán egy szót is szóltam hozzájuk.

2016. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Titusztitusz ***** válasza:
49%
Egyszerü a magyarázat:Az ilyen emberek hírböl sem ismerik az ÖNÉRZET, és az ÖNBECSÜLÉS szavakat, illetve azok jelentését...Ennyi...
2016. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az a teny, hogy a meduzak tobb szaz millió evet tuleltek agy nélkul nekem elegendo arra, hogy kijelentsem az ilyen nokknek es ferfiaknak ez a remenye, hogy megbocsajtassal (agyatlanul) tul lehet elni par evtizedet egy olyan ember mellett aki romma csalja oket.

De ketfele keppen:

1. Nem erdekli oket, mert mas onos erdekuk elobbrevalo (lehet az tarsfuggosegtol kezdve, a gyerekeii anyagi biztinsaga, sajat anyagi biztonsag, kenyelem, martiromsag stb.)

2. Valodi szamitas (azaz igenis szemethuny, mert igy marad a statusz, a vallalkozas, a masik bevetele stb. ami elorebb valo a sajat boldogtalansaganal es onerzetenel valakinek.

Nem sok kulonbseg van az onos erdek es a szamitas kozott, de egy fontos igen: az elso esetben tehetetlensegbol marad az ember es kenyelembol a masodikban oszt-szoroz es szandekosan nem is akarna soha elengedni a masikat. Persze a nyitott kapcaolat az egyik esetben sem jatszik.

A nyitott kapcsolatba atmehet ez a ketto, de aki a megcsalasok elott es a kiderulesuk elso alkalmaval nem ebben egyezik meg es megse tud leallni a felrelepesekrol ott nem kell nyitottnak nevezni a kapcsolatot. :-/


A megbocsatas egyszer maximum ketszer megy es jelentos lelki munka van mogotte kozosen a megcsaloval es eleg husszu ideig is tart. Ezt nem lehet csinalni eveken evtizedeken keresztul...pszichologiailag keptelenseg. Aki ezt allitja (a kerdezo kerdese alapjan), az nem megbocsat csak ugy tesz es lenyeli, es lelki serult lesz belole. (Kiv. Nyitott kapcsolatot elfogadjak de azt ahogy irtam megcsalasok utan kitalalni...kemeny.)

2016. jún. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert már csak egy nyomorult roncs hulladék vagyok érzelmileg. Alapigények működnek, de nem nyúlok hozzá, nem tudok.
2017. jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!