Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azt hiszi a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszi a barátnőm, hogy megcsalom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tudnék tenni? Elhagytam 2db gumit. Sajnos nem ezt mondtam neki, hanem azt hogy adtam egy barátomnak, de kételkedik. Tudtam, hogy nem hinné el, hogy elhagytam.
2016. jún. 29. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg a drága, hogy barátodat, hogy igazolja le neked azt a 2 db gumit. ^_^
2016. jún. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy részben tudja nem igaz a történet
2016. jún. 29. 00:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg az igazat!

Ha nem hiszi el, akkor sajnos nem tudsz vele mit kezdeni.

Önbizalomhiányos és nem bízik benned, igaz?

2016. jún. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nincs jobb dolgotok, mint hogy a gumikat számoljátok?
2016. jún. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eleve nem kellett volna hazudnod neki. Mogmondod, oszt vagy elhiszi, vagy nem. Felesleges bizonygatni.
2016. jún. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy lehet elhagyni a gumit, ha táskában van, vagy tárcában? Nem is kell máshol előkotornod. Ez nem olyan, mint a telefon, hogy kb.mindenhol előveszed, az időt is azon nézed meg. Elvileg nem használod napközben, akkor hogyan került elő és veszett el?

Vagy ott vannak pl.a gyűrűk. Kézmosásnál leveszik. Azt is el lehet hagyni. De gumit, azt holveszed elő, hogyan veszted el?

2016. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ide vezet a kamuzás. Minek kellett egyáltalán ferdíteni a sztorit? Hihetetlen, hogy ilyen semmiségnek tűnő dolgokban is sumálkolnak egyesek, aztán nem értik, hogy miért nem hisznek később nekik. Nem is lehet követ dobálni a barátnődre, ha meginog a bizalma feléd. Megérte?
2016. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!