Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem enged elmenni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem enged elmenni, ha azt hiszi megcsalom és nem bízik bennem?

Figyelt kérdés

Párom korán reggel elmegy otthonról dolgozni és ha nem bírok visszaaludni, netezni szoktam. (ő 4:30kor indul, én ráérek fél7kor)

Közben persze készülődök, pakolok, takarítok. (egy porszívózás túl hangos de egy mosás belefér)

Előbb hazaér mint én, turkál a gépemben (igen az enyém, nem közös!!), belép a közösségi oldalamra (már nem tud, ezen is kiakad), törli az ismerőseimet, flegmán válaszol a leveleimre... Hazaérek elveszi a telefonom és átnézni.

Ha lekésem a buszt (26 km-re levő városban dolgozom, fél óránként megy a busz) mert a helyijárat késve indul el, már gyanúsítgat, hogy nem is dolgozni voltam, és megcsalom.

Egyszer korábban értem haza (áramszünet volt több mint 1 órán keresztül az irodában, és a főnök mindenkit hazaküldött), már az sem tetszett neki, mert ha dolgoztam volna akkor nem érek haza előbb mint ő...


Nem bírom idegekkel, amikor el akarom hagyni, térden állva könyörög hogy ne hagyjam el...

Az utóbbi időben hülyén viselkedett, teljesen kiábrándultam belőle. Nem tud bízni bennem, bármit mesélek pl. hogy miért késtem, azt hiszi hazudok.

Gyerek hál'istennek nincs...


2014. máj. 26. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Ted vagy ne tedd, de csináljál már valamit. Erre mást nem lehet írni.


Ha könyörög és még mindig ott maradsz, mert tudja a halál miért, akkor ne itt picsogj kérlek, hogy ez van.


Ha meg lépsz, akkor is felesleges kiírni ide egy kérdést, ha csak nem a kötözéshez keresel embereket.



És azért nem enged el (mintha nem lenne egyértelmű - szerintem te is így látod), mert szeret, de nem bízik magába és benned benned sem.

2014. máj. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha elakarod hagyni, akkor hogyan, mivel tud visszatartani? Nem értem!
2014. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
El fogok költözni hétvégén, de sok cuccom van, nem tudom egyedül. És úgy szeretnék eljönni (bármennyire is gerinctelen) hogy ő nincs otthon...
2014. máj. 26. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:
kénytelen leszel erre pénzt áldozni(költöztetők) ha nincs családtag aki segítsen és nem vagy gerinctelen ki tudja mit tenne,ha tudná mire készülsz,de én már réééég elhagytam volna
2014. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BlackSword ***** válasza:
Hagyd ott!!! Minél gyorsabban...
2014. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérd meg a barátaidat/szüleidet hogy segítsenek kipakolni a lakásból, vagy esetleg egy költöztetőt, ha van rá pénzed.

Jól teszed, hogy elhagyod.

2014. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kezdetnek ki is jelentheted neki, hogy még egy ilyen húzás, és vége.
2014. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!