Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ilyenkor feltekenyek vagytok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor feltekenyek vagytok?

Figyelt kérdés

A pasimtol szuletesbapomra kaptam egy ajandekutalvanyt.

Azonban most felhivtam a ceget ahol vasarolta es teklamaltam mert voltak gondok az utalvannyal es emellett eleg draga volt.


Kedves volt a no akivel beszeltem es kerte a pasim nevet (mert ugye ezzel a nevvelblett vasarolva a kupon es igy tudott utananezni) es mondta hogy igen nagyon ismeris neki a nev...fuuu imseros a neve... Es nevetve mobdta hogy emlekszik a paromra igaz az arca nincs elotte fejben..de emlekszik ra es meg meg is lepodott mert ilyen utalvanyt inkabb ferfiaknak vesznek. De a parom nekem vette es orultem neki.


Kicsit elkapott a gyanakvas... Honnan emlekszik egy napi 100emberrel talalkozo recepcios no az en pasimra aki 5hobapja volt bent nala osszesen 1 alkalommal???


Vagy ez amolyan "persze tudom ki vagy pedig nem" fajta udvariassag???

Vagy miert emlekszik ra??

A pasim csapta nekibabszelet vagy ki?? :D


2016. jún. 24. 14:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jutolso mondta jav*** *a pasim csapta neki a szelet amikor bent volt megvasarolni a 70ezres kupont vagy mivan??? :D
2016. jún. 24. 14:16
 2/12 A kérdező kommentje:

Meg mit vihog a csajbhohy emlekszik ra...meg fujjj de ismeros neki a neve meg ilyenek??

Egy full hetkoznapi neve van a pasimnak ilyen Szabo.Kovacs.Horvath fele tomeg nev. Semmi xtra amiert meg kellene jegyeznie.

Az igaz h kedves a parom...de kikezdett vna a novel akkor azvegy alkalomkor amikor bement a kozponti irodaba megvenni az ajandekomat.vagy mivan ? :D

2016. jún. 24. 14:18
 3/12 anonim válasza:
90%
QSOLJ már. Mit gyanakszol, káci?
2016. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Paranoia lvl 999
2016. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Szívem, miért kell neked féltékenykedned? Inkább gyere ide hozzám, és mond a szemembe amit akarsz, ne gyakorikérdéseken kérdezgess másokat.
2016. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok pasi ad 70 ezer huf erteku kupont ajandekba. Ennyi. Keves az esely masra itt szerintem.

N

2016. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon eltúloztad te ezt a féltékenységet.


Én szoktam javítani egyetemen dolgozatokat, van hogy 300-at is. És amikor jönnek be megtekintésre, akkor egy csomószor van hogy bemondás alapján ismerős egy név. Aztán előveszem a dolgozatot, és eszembe jut hogy "ó, tényleg, ő volt az aki azt a hülye hibát vétette". Ettől még nem jön be a hallgató, meg nem kavarunk, csak eszembe jut. Ennyi.

2016. jún. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Cica, túl sokat nézegeted ezt az oldalt azért parázol. Ne figyelj az itteni "megcsalt, átvert, begyepesedett, kamus gh3cikre" csak 12 senkik, akiknek nincs jobb dolguk mint itt szórakozni. Talán az előttem hozzászóló volt a legértelmesebb..
2016. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tanár még jó, hogy értelmes.. Nem úgy,mint babaszeletkislány..
2016. jún. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na tessék én is eltoltam...
2016. jún. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!