Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalják meg az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalják meg az emberek egymást?

Figyelt kérdés

Ha szeretek valakit nem csalom meg.

Ha nem szeretem elválok tőle még akkor is ha ez fáj, és utánna ha jól vagyok akkor kezdek bele egy másik kapcsolatba.



2016. júl. 12. 15:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#19: értem és elfogadom, amit írsz,még ha nem is értek egyet vele :)
2016. júl. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
21-s nem vagyunk egyformák.😊 41 évem alatt ezt mindig így gondoltam, akkor is, ha mások nem.😉 19-s voltam.
2016. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mert ha egy többéves kapcsolatban már rongyosra beszélted a szád, mondtad el hatezerszer a problémádat, meg hogy min kellene változtatni, kérted szépen, kérted csúnyán és mindig újra és újra mintha mi sem lett volna megbeszélve ugyanazt eljátssza a másik, akkor azért már kialakul bizonyos mértékű távolság a felek között, nem tudod mit csinálj, nem tudod hova menj, nem tudod mennyi esélyt adj még...és az érzelmek is összekuszálódnak. Nem oly egyszerű ez az egész.
2016. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!