Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalják meg az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalják meg az emberek egymást?

Figyelt kérdés

Ha szeretek valakit nem csalom meg.

Ha nem szeretem elválok tőle még akkor is ha ez fáj, és utánna ha jól vagyok akkor kezdek bele egy másik kapcsolatba.



2016. júl. 12. 15:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"Hogy mással is létesítek kapcsolatot, annak mióta feltétele a hazugság, a másik átverése?"


10-es lehet te nem a másik háta mögött teszed.Viszont magasabb %-ban, a megcsalt fél tudta nélkül történnek a megcsalások. Itt jön képbe a gerinc kérdése.Nem a nyitott kapcsolatok alapján hoztam meg a véleményem.Ez más eset, mivel itt mindkét fél tud a félrelépésekről.Érted már? 9-es voltam.

2016. júl. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

11-es: maga a szó, hogy csalás azt jelenti, hogy a másik átverése.

Az a megcsalás, hogy átvered a másikat, mert őt abban a hiszemben tartod, hogy nincs kapcsolatod mással, nincsen olyan párkapcsolati dolgod, amiről ő nem tud, és amibe nem egyezett bele.


Te viszont avval érvelsz mellette, hogy mert másra is ácsingózunk. Ez a 2 dolog márpedig nincs fedésben.

Az, hogy másra is ácsingózunk, sőt akár kapcsolatot is létesítünk mással, még nem megcsalás.

2016. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%
12-s ha mással is lefekszel és kapcsolatot létesítesz vele az már nem a hűség kategória, ergó megcsalás.
2016. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
#13: önmagában nem. A megcsalás lényege az, hogy átvered a párod, hazudsz neki, elhallgatsz előle dolgokat. Nem az a lényeg, hogy ezt milyen módon teszed. Ha a párodat nem zavarja, hogy mással is szexelsz néha, akkor nem megcsalás. Ha zavarja (vagy zavarná, de nem tud róla), akkor az megcsalás.
2016. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

13: Szerintem a hűség valakihez az, hogy nem hagyod el.

Nem az, hogy kizárólagos a kapcsolat.

2016. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Mert az egyszerü tudod.Bàtrak màsik embernek megmutatni magukat de ahhoz h vallaljak a következmenyeit ahhoz nincs batorsaguk.az exem evekig ö sose csalna meg ha megis biztos elmondana meg eszrevennem rajta...nem is volt sose semmi gyanum aztan ceges buli pua utana disco a munkatarsakkal,hat kikötött egy lannyal a wcben,jah 3 honappal kesöbb tudtam meg mastol.soha az eletben nem fogok megbizni senkiben,sok koppanas utan 5ev együtt jaras utan ugyereztem benne bizhatok,hat nem!sok nö is olyan naiv,mert az ö parja sose csalta meg,na hat mondok valamit pont azt könnyü atverni aki bizik bennünk hisz nekünk,persze elmegy a haverokkal sörözni...aha mivel nem gyanakszol lelkiismeretfurdalas nelkül masik nö agyaba fekszik.bizni fajdalmad dolog es elöbb utobb koppani fogsz.az ex is azert nem mondta el mert szeret es nem akarta h vege legyen a kapcsolatnak,szteke 10-15 ev együtttlet gyerekek utan hisztek abba ha a pasi felrelep nem titkolja?annyi nö es ferfi van atvagva!
2016. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

16:

#15


Milyen érzés műanyagrúddal élni, gerincoszlop helyett?



Ne haragudj, de el vagy tévedve a magyar szavak jelentését illetően.


Értelmező kéziszótár:

Hűség: kitartás, ragaszkodás.

2016. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
de itt nem is a hüseg,ha valaki tudja erzi h nem tud leelni egy emberrel 30-40 evet akar akkor kezdje ugy a kapcsolatot h nyitott.parom hüseget fogadott igy en is mar 5 eve.hosszu az elet de ha neadj jön ehy masik nö aki megtetszik neki v kalandra vagyik ott az ajto el lehet menni balhe nelkül.persze parom azz mondja sose csalna meg de meg törtenne az elsö h elmondjuk egymasnak.ha felrelepne de elem allna mint eg erös ferfi biztos elcuccolnak par napra de ha latnam h megbanta lehet megbocsajtana,de ha mastol tudnam meg honapokkal evekkel kesöbb sose bocsajtanam meg es azt h elarult hazudott.mindenki követ el hibat emberek vagyunk de sokan ilyenkor visszabujnak az odujukba.ha valami gond van meg kell beszelni ha megcsalas törtenik el kell mondani.erre kevesen kepesek.en azert lennek dühös h hüseget fogadtunk egymasnak leelek vele 20-30 evet jo feleseg vagyok,rendezett lakas,rendszeres szex es kiderül h vilag eleteben fel evente becsuszott egy nö neki biztos nekimennek.es azert!mert mig en egy ferfinak eltem es teljes mertekben huseges öszinte voltam ezt kapom cserebe az nem fer.a masik ember nem a tulajdonunk.mikor valaki hütlen a masik eletevel jatszik.semmi jogunk hozza ha hüseget fogadunk vagy azok vagyunk vagy lehet elni egyedül is kalandokat keresve,van valasztas.ha egyszer törtenik meg jobb mindig az ember parjatol tudni meg mint mastol,mert nem h megcsaltad,hazudtal neki atverted es a masik csunyan megalaztad!es sztem ezt senki se erdemli meg,en voltam hasonlo helyzetben egyszer,4honappal kesöbb egy pias haver mondta h megvcsalt az ex,el sülllyedtem volna a föld ala legszivesebben.szegyeltem magam h 4honapja mar,en marha nem is vettem is eszre.biztam benne hittem neki mindig.ha valakinek nem megy a hüseg hagyjak el a parjukat vagy beszeljek meg,de a titokban szeretöt tartani a leggyavabb dolog.arrol nem is beszelve ha valakinek szeretöje van es megtudja h a parja 1szer felrelepett olyan patariat csapnak?!
2016. júl. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

13-as, 15-s számomra a hűség azt jelenti, hogy kizárólag a párommal vagyok hajlandó szexuális kapcsolatot létesíteni.Mással való lefekvés nekem a hűtlenség kategória.Teljesen mindegy ebből a szempontból, hogy tud a párom róla avagy nem.A lényeg az, hogy hozzáértem máshoz is szexuálisan, tehát

hűtlenné váltam.Ismétlem, nem a nyitott kapcsolatos verzióra fejtettem ki a megcsalást, de nekem az is megcsalás, hiába tud róla.

2016. júl. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Elnézést, elírtam. :) 14-es, 15-ösnek szántam.
2016. júl. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!