Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nő meg a fesztiválokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nő meg a fesztiválokon a nők könnyűvérűségi hajlandósága?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki nekem rontana, jelen kérdésben a nagy átlagról beszélünk, nem jelentem ki, hogy minden nő ilyen.

De a legtöbbük, aki fesztiválra megy, több-kevesebb pia után elég könnyen kapható a kavarásra, szexre. Ez a hajlandóság sajnos független attól, hogy kapcsolatban vannak-e, egy aznap délután megismert sráccal simán képesek összefeküdni. A kérdés aktualitását nem csak a Balaton Sound-on történt botrány adta, hanem egyik kollegám esete. Ma reggel, mikor dolgozni jött, már láttam rajta, hogy elég elcseszett passzban van, végül ebédszünet után kibökte, hogy a hétvégén a nője megcsalta a fesztiválon, ahová a barátnőivel ment (tudjuk melyiken). A lány egy rendkívül kedves, barátságos személyiség, de nem hivalkodó és ribizli, ergo senki nem gondolta volna, hogy képes lesz ilyet tenni. Aranyos csajszi, de semmi extra. Tegnap végül nem bírta a lelkiismerete, és elmesélte, mi történt.

Röviden a lényeg, egyik barátnő haverjai (3 fiú) random feltűntek a csajok mellett, egyszerűen csak velük akartak bulizni. Természetesen volt pia bőven, kollégám csaja pedig ahogy ivott, úgy lett egyre közvetlenebb. Elmondása szerint pár óra hülyülés után nagyon bírta már a srácot, s bár nem akart lefeküdni vele, a sok pia hatására valahogy megtörtént.

Tudok még egy-két hasonló esetről, ezeket itt most nem részletezném. A kérdés adott: Milyen pszichológiai vagy akármilyen magyarázata van ennek? Ha nincs kapcsolatban egy csaj, akkor meg pláne könnyű a bugyijába jutni egy ilyen fesztiválos közegben, még akkor is, ha amúgy egy nem könnyűvérű feslett nőről van szó.


Mégis mi zajlik le egy fesztiválon az ilyen nőkben?



2016. júl. 13. 20:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem így akarnak beilleszkedni
2016. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
Voltam fesztiválokon, és nem vonzott a szexualitás. Miért? amúgy sem vagyok olyan alkat, hogy akkor most durrbele, de egyébként is olyan kosz meg mocsok van általában, hogy nem igazán venném rá akkor sem magam ilyenre, ha nagyon ki lennék éhezve már. Nem hagynám, hogy koszos kézzel hozzám nyúljanak pl.
2016. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%

Undorodom az ilyen gyenge ösztönoényektől.


23/F

2016. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
26%
Szánalmasnak tartom ezeket a... "nőknek" szépített élőlényeket.
2016. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem sok nő önbizalomhiányos és egy-egy ilyen alkalom jó lehetőség nekik, hogy megnöveljék az önbizalmukat. Ráadásul egy fesztivál több napos, idejük is van kinyílni, alkoholról nem is beszélve. Az egész fesztiválközeg oldott hangulatú, sok a részeg, folyton megy valami zene, elengedik magukat az emberek, erkölcsileg is. Meg ugye látják, hogy mindenki összefekszik mindenkivel, ilyenkor ugy érzik, ez általános dolog és talán ők is megtehetik. Szerintem ez áll a háttérben. Sajnos én is ezt tapasztaltam. Vagyis inkabb a fiúk voltak ilyenek velem, úgy kezeltek engem is, mint a többi több ezer lányt. Jó-jó, csók, tipi-tapi volt részegen, de mikor a fiú érezhetően tobbet akart, nemes egyszerűséggel ott hagytam a P...ba. Mondjuk szingli vagyok, ez tavaly volt,


20

2016. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%
Amiért a pasik még nagyobb kefélési kedve.
2016. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%
A két nem teljesen máshogy van fejben bekötve... Míg a férfiak még az anyjuk temetése napján sem utasítanának el egy numerát egy vadidegen szexi nővel, a nőknek a kalandozáshoz kell, hogy valami, ami kiváltja belőlük a vágyat. Csúnya szakítás, sok stressz, fesztiválok, bulik lehetnek pl ilyen okok. Persze nem akarok általánosítani, nyilván nem ilyen minden egyes férfi és nő...
2016. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
33%
Minden nőnek megvan a "könnyűvérűségi" hajlandósága, csak helyzet/szituáció kell hozzá, hogy ki tudjon bújni a szög a zsákból. És nincs kivétel szerintem, legfeljebb máshol van a határ, de minden nő kapható egy kis hancúrozásra, ha adottak a környezeti feltételek.
2016. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
31%
Mi kozod van hozza hogy mas kivel szexel es kivel nem? Milyen jogon szolsz bele a masik ember szexualitasaba? Vagy csak irigykedsz mert te is ezt csinalnad, csak teged a nok le se sz*rnak? Mert valamiert nagyon erdekel es fusztral teged ez... Persze ha egy pasi fektet meg egymas utan tobb not hu az nagyon kiraly meg meno, de ha egy no fekszik le spontan valakivel egybol jon a sok nogyulolo es frocsogi a hulyesegeit. Miert baj ha egy no is elengedi magat neha, lazit es pasizik?
2016. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
42%
Máskor is bennük van a ribi, csak fesztiválokon kisebb eséllyel derül ki, ezért bátrabban belemennek ilyesmibe.
2016. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!