Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit akar egy nős férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar egy nős férfi?

Figyelt kérdés

Felvázolok egy helyzetet. Szerintetek mit akar ez a férfi?

Adott egy 30 éves férfi, aki nős. Gazdag, szép autó, helyes külső, mondhatjuk alomférfi. Munkájából kifolyólag sokat van távol az otthonától, de belföldön tartózkodik. Napokig nem megy haza a feleségéhez.Miért udvarol másik nőnek, (aki fiatalabb, szebb a feleségétől) ha elvileg boldog házasságban él? Ha azért, mert már nem szereti, kihűlt a kapcsolat, miért nem hagyja el? Nem köti össze őket gyerek, nincs közös vagyon, amúgy sem sokat van otthon. Akkor miérvan vele? Ha már megcsalta, nem szeretheti annyira nagy szerelemmel. Elsősorban férfiak válaszát várnám.


2016. júl. 14. 18:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%
Te otthagynad a parodat ha meglatsz a boltban egy uj hajszaritot? Itt is ugyan ez tortenik. A pasinak fejeben te nem ember vagy, csak egy egyszeru targy, amiert megdolgozik, aztan tovabb adja.
2016. júl. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy elég sok férfi megcsalja a feleségét, miközben vele is tudna (sőt, tud is) szexelni. Miért nem élnek együtt boldogan, monogám kapcsolatban? Nem azt mondom, hogy nőknél nincs ilyen, de úgy gondolom férfiaknál gyakoribb
2016. júl. 14. 18:36
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Most te a feleség a férj vagy a szerető vagy?
2016. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
15%
Azt ugye tudod hogy a megcsalashoz normal esetben egy ferfi es egy no kell. Mivel szingli nok gyakorlatilag nincsenek (csak rondak vagy bolondok) kb poont ugyan olyan aranyban kell megcsinalnia a parjat mindket nemnek.
2016. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Én az a nő vagyok, akinek udvarol a férfi. Nem volt közöttünk szex, sőt nem is utalt rá pedig már találkozgatunk egy ideje. És eddig nem is tudtam, hogy házas...
2016. júl. 14. 18:51
 16/28 anonim ***** válasza:
91%

Én a helyedben nem asszisztálnék a megcsaláshoz és nem lennék az újabb játékszere, akit ha megun akkor keres egy másikat.

Ez szánalmas emberi jellemre utal.

2016. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
73%

"Szomorú, hogy elég sok férfi megcsalja a feleségét, miközben vele is tudna (sőt, tud is) szexelni"


Soha nem csaltam meg egyetlen párom sem, de engem volt, hogy megcsaltak, mégsem általánosítok, hogy a nők milyenek.



Másrészt, Te is egy ilyen férfivel cicázol annak ellenére, hogy van felesége, nem koptatod egyértelműen le a halálba, nem kerülöd el, és nem keresel helyette egy olyan férfit, aki független, inkább élvezed, hogy nyomul, hogy udvarol, hogy egy igazi jó pasi választott téged...

2016. júl. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Oda írtam direkt, hogy a nők közt is van ilyen, és nem úgy fogalmaztam, hogy az összes férfi. :)

Nemrég tudtam meg hogy nős, ezért voltam kíváncsi mások véleményére is, hogy ez miért jó valakinek, mert nem értem ezt azt életstìlust, éppen ezért nem lennék senki szeretője sem. Csupàn kíváncsi voltam a férfi véleményekre, hogy mi visz rá arra valakit, hogy a szeretett felesège mellett szeretőt tartson.

2016. júl. 14. 18:59
 19/28 anonim ***** válasza:
88%

azt, hogy mi viszi rá szerintem leírták előttem sokan.


az, hogy a felesége a társa, a szeretőben meg kb annyit lát, mint abban ha elmegy a haverokkal meginni egy sört. kellemes kikapcsolódás, de semmi extra, egy órára jó, de azért az ember a haverokkal sörözésért sem válik el az asszonytól

2016. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, próbálom megérteni az ilyen fèrfiakat. Köszi köszi! :)
2016. júl. 14. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!