Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit akar egy nős férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar egy nős férfi?

Figyelt kérdés

Felvázolok egy helyzetet. Szerintetek mit akar ez a férfi?

Adott egy 30 éves férfi, aki nős. Gazdag, szép autó, helyes külső, mondhatjuk alomférfi. Munkájából kifolyólag sokat van távol az otthonától, de belföldön tartózkodik. Napokig nem megy haza a feleségéhez.Miért udvarol másik nőnek, (aki fiatalabb, szebb a feleségétől) ha elvileg boldog házasságban él? Ha azért, mert már nem szereti, kihűlt a kapcsolat, miért nem hagyja el? Nem köti össze őket gyerek, nincs közös vagyon, amúgy sem sokat van otthon. Akkor miérvan vele? Ha már megcsalta, nem szeretheti annyira nagy szerelemmel. Elsősorban férfiak válaszát várnám.


2016. júl. 14. 18:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
84%
Hát... én férfiként sem értem az ilyen férfi kollégákat/ismerősöket (ennek a minősített esete az otthon a család, de azért beugrik egy fizetős lányhoz, és ezt még büszkén meséli is), de szerintem nőként nem megérteni kell az ilyet, hanem a fenébe zavarni...
2016. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
84%

Sokan maszturbálnak párkapcsolatban is.

Van aki ehhez segédeszközt vet be.


És némelyik segédeszköz mozog és eszik.

Ennyi.


Én meg igyekszem megérteni azokat a nőket, akikkel ezt meg lehet csinálni. Értem én, hogy vacsora meg drága ajándékok... De ennyire tartják magukat?!


Kérdező: most már tudod hogy nős, és egy utolsó ku.rvapecér, aki rendszeresen félrelép. Mi a kérdés!?

Szerintem simán dobd ki telefonon, több időt nem érdemes rá pazarolni.

2016. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
84%
Mit akarna?Dugni.
2016. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Mert az, h nem szerelmes a felesegebe nem jelenti azt h nem szereti csak azert mert megcsalja, legalabbis harminc eves kor felett:-))Ettol o meg kotodhet a nohoz, kepzelheti el vele az eletet csak hianyzik valami valtozatossag, valami uj, valami menekules es ta da itt jon be a szereto aki ezt megadja.


A szeretovel a dugas es romantikan kvul semmit nem kepzel el, de a szereto ebbe mindig tobbet lat bele mint ami, amiben persze a pasinak is nagy szerepe van:-)Vannak ritkasagok, h egy no elhagyja a feleseget a szeretoert de ez a ritkabb kategoria es ott mar nagyon regota nem unalmas, hanem kimondottan rossz volt a hazassag, megjavithatatlan kategoria.


A masik amikor lehagyja a feleseget amikor halalosan szerelmes lesz egy masik nobe, de itt szerelmi fokozat 10 esen szazas ami szinten baromi ritka, erre ne epits:-)))

2016. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Eljött a szőke herceg fehér lovon, csak a nyeregben már ül mögötte egy asszonyka...
2016. júl. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Végigolvastam, de szerintem nem kaptál választ. Sőt! Nagyon bevittek a "málnásba". Valóban van ilyen ember is, de nem az a jellemző, csak így állítják be a megcsalt feleségek, hogy hárítsák a saját "hibáikat", és mindenért a férfit okolhassák, hogy ők legyenek az áldozatok, mindenki őket sajnálja, és a férfiakat utálja.

Ismerek ilyen férfiakat (családokat), az "úttal" együtt, amin átmentek.

De nem írom le a valóságot, mert azt úgysem nem akarja elfogadni senki. Csak támadnának, és ellenségeskednének, mert az igazság fáj.

2016. júl. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Leírhatnád, kíváncsi lennék :)
2016. júl. 15. 17:28
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet azzal, hogy a férfiakat csak du- gás érdekli. Nagyon komoly szerelem (szenvedély) éhség tud lenni a háttérben. Ettől függetlenül a feleségét szeretheti, tisztelheti és társának gondolhatja.

emberek vagyunk különböző kielégítetlen (nem "csak" szexuális) vágyakkal, melyek között lehet, olyan, amit a legjobb (már teljesen megismert,megszokott) társ nem tud kielégíteni, de ettől még ő az "igazi" társa a férfinek.

Rengeteg féle szitu lehet.

38/F

2016. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!