Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rosszat tettem? Mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszat tettem? Mi a véleményetek errol?

Figyelt kérdés

(bocsanat elore is, de ekezetek nelkul tudok irni) szoval a helyzet a kovetkezo: nemreg voltam egy hazibuliban a barataimmal, de a parom nelkul, mert o nem ert ra. Nagyon jol ereztuk magunkat, szorakoztunk, iszogattunk. Azan egy ido utan azt vettem eszre, hogy flortolok a fiukkal. Nem is tudom, hogy fogalmazzam meg. Valahogy ugy nezett ki a dolog, hogy tenyleg jol ereztuk magunk, egymas mellett ultunk kozel, hoztak nekem italt. Semmi konkret, de megis flortolesnek ereztem. Es kesobb, amikor elmentunk tancolni, az egyik srac elkezdett nyomulni ram. Eloszor meg nem tunt fel, ezert tancoltam vele. Megfogta a kezem, neha atkarolt, hozzam simult mikozben tancoltunk. En meg valahogy nem realizaltam hogy ez tortenik, nagyon elengedtem magam a zene hatasara. Annyira nem emlekszem ezekre az esemenyekre. Es ezutan esett le tenyleg, hogy nyomul, mert kesobb meg akart csokolni. Nem hagytam, elfordultam. Mondtam hogy nem akarom, de ugy bant ez az egesz. Nem utasitottam el olyan hatarozottan, sot, meg huztam az agyat is. De keso volt, faradt es reszeg voltam. Nagyon rosszul erzem magam ezmiatt. Nagyon szeretem a parom. Nagyon. Nem mondtam el neki, es nem is tudom, mit tegyek. :(

22L


2016. júl. 23. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol befolyásolt, gondolom józanul nem csinálnál ilyet. Ettől függetlenül nem volt szép dolog. Ismerned kell a saját határaidat. Neked kell kézben tartanod a kontrollt.
2016. júl. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a csók a határ ilyen kérdésekben, szóval azt tudom mondani, hogy időben kapcsoltál, és nem csináltál hülyeséget. A lelkiismereted is rendben van.


Buli alkalmával benne van a pakliban ilyesmi, egy kis hülyülés akár laza flörttel még nem a világ vége, jót is tesz az ember önérzetének, ha tudja, hol a határ.


De mondom, te időben kapcsoltál, látszik, hogy fontos számodra a barátod, szóval nincs miért aggódnod, gyanítom, legközelebb eddig sem mész el. Az pedig, hogy a barátodnak elmondod-e, szerintem függ attól, hogy ő hogyan reagál rá. Normál esetben díjazni fogja az őszinteséget, rosszabb esetben megharagszik és minden hasonló buli alkalmával hiszti lesz.

2016. júl. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy rettenetesen megharagudna, megsertodne. Talan napokig szoba sem allna velem.
2016. júl. 23. 09:53
 4/10 A kérdező kommentje:
Es igen, ahogy mondod, ha legkozelebb mennek, azonnal csak erre gondolna. Es az is nehez, hogy mivel kozosek a barataink, felek hogy valaki elmond neki valamit. Mert a srac aki meg akart csokolni, megbantodott. Azt mondta, hogy felre vezettem a tanc miatt meg hasonlok, pedig eszemben sem volt ilyesmi. Nem tudom, mit mondana. De sejtem..
2016. júl. 23. 09:59
 5/10 Bence_ ***** válasza:
100%

Jól esett!

Mivel a csóknál észnél voltál így minden rendben.

Jó érzés, hogy tetszel másnak, hogy még van helyed a piacon. Ennyi.

2016. júl. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz, tenyleg jol esett. Szeretem erezni, ha tetszem masoknak. 2eve vagyunk egyutt egyebkent.
2016. júl. 23. 10:06
 7/10 anonim ***** válasza:

ez nem megcsalás még. mondd el a párodnak ha attól jobban érzed magad, és nem lennék ilyen miatt féltékeny (de mondjuk én nagyon biztos vagyok a kapcsolatunkban). az a lényeg hogy amikor rájöttél hogy mi van, visszautasítottad azt a pasit.

20N

2016. júl. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 561 ***** válasza:
Ha elmondanád akkor nagyon megharagudna rád.Akkor ha a társaságtól hallanák vissza lehet hogy sokkal jobban dühitené mert eltitkoltad előtte,lehet a bizalmam is kicsit megrendülne és beindulhat s mókuskerék hogy esetleg máskor is volt vagy lehetett ilyen. Az irásodból számomra ennek az ellenkezője látszik és biztos szereted.
2016. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jobb ha elmondod.

Mindenkinél máshol vannak a határok. Nálam szigorúbbak. Az összedörgölőzés nekem olyan mintha azt mondaná egy lány szavak nélkül, hogy dugj meg! Ezért nem viselem el. Vagy én vagyok az egyetlen kakas a dombon, vagy továbbállok.

Ugyanakkor egyszer nálunk is megesett egy ilyen. Együtt voltunk buliban, és mire kijöttem a mosdóból a barátnőm olyan erotikusan táncolt egy sráccal ahogy velem. Majdnem felrobbantam. De megbeszéltük ott helyben. Elmondta hogy az előző kapcsolataiban csinálták ezt a pasijai és ő is, és hogy nem tudta, hogy nekem bántó... És többé nem teszi.

Én sem teszek ilyet, és ezért elvárom a viszonzást is. Számomra a párkapcsolat szent.

Beszéljétek meg a dolgot. Lehet félsz tőle, de egy őszinte beszélgetés a legjobb. És abból hogy észbe kaptál, és visszautasítottad a másikat, egyértelmű lesz neki is, hogy szereted.

2016. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez sima hülyepi.... effekt. du.... amennyit tudsz
2016. júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!