Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan férfi itt, akit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi itt, akit a barátnője megcsalt, vagy más módon nagyon megalázott és szeretne bosszút állni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 25. 18:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Adj időt magadnak, bőgd ki magad. Nem kell mindenáron azon lenni hogy túl legyél rajta. Majd idővel könnyebb lesz, akármit teszel ez a folyamat nem fog felgyorsulni, szóval türelem.

Bosszút állni meg nincs értelme, attól nem lesz jobb neked.

Tereld el a gondolataidat az sokat segít, és járj társaságba,az is nagyon jó.

2016. júl. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Akit el lehetett Tőled venni,azért nem is kár,ennek valamiért így kellett lennie.Ne feledd,a vég egyben kezdet is.

Kitartás!

2016. júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Engem megcsalt, majd miután rájöttem kirakott.

Az arcomba nevetett, és elmondta nagyjából mi történt. Olyan dolgokat tett, amik egyenként sem megbocsáthatóak, nem hogy ennyit egyszerre. Eláztatott a szüleinél, de úgy, hogy többet nem is akartak velem beszélni, majd a barátaim előtt. Olyan dolgokat mondott rólam, amik nem voltak igazak. És mikor elkezdtem ezeket visszahallani, na akkor eldurrant a fejem.

Lezártam magamban, majd visszaédesgettem magamhoz, és el telt pár hónap mire nagyon szerelmes lett belém. Az volt a cél, hogy kivágom. De a sors fintora, hogy egy hasonlóan járt nővel megismerkedtem. Összejöttünk, az exet meg kiraktam.

Azóta együtt élünk, az esküvőt tervezgetjük.


Nem azért akartam megszívatni, mert megcsalt, de eláztatott olyan emberek előtt, akivel nagyon jóba voltam, és rosszul esett.

Így adtam indokot, hogy valóban utáljanak.

2016. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha bosszút állsz, legalább olyan szörnyeteg leszel, mint amilyen ő volt. Ha nem állsz bosszút, legközelebb a szemére is vetheted, hogy hát igen, te csinálhattad volna ezt meg ezt, de nem tetted, mert nem vagy akkora patkány, mint ő.
2016. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!