Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek aggódnom kéne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aggódnom kéne? Megcsal a barátom?

Figyelt kérdés

A barátommal 6 éve együtt vagyunk, együtt is lakunk. Az egyik haverjának van egy munkatársnője, vele egyszer elmentek iszogatni, aztán feltűnt, hogy a barátom facebookon bejelölte ismerősnek, pedig nem szokott lányokat jelölgetni, és elég sűrűn nézegeti az adatlapját... Ezt a böngészési előzményekből tudom... Közben persze kiderült, hogy ez a csaj az én gimis osztálytársam volt, akkor ilyen "sátánista" rocker volt, most nem tudom milyen. Egyébként a barátom is rocker, de ő már csak zenét hallgat, meg van hogy eljár koncertekre, én viszont tök más világ vagyok... Rákérdeztem nála, de azt mondja, hogy ne aggódjak, ő rocker csajjal amúgy sem jönne össze semmi pénzért, mert "bolondok", de amikor kértem, hogy ezt fejtse ki, arra nem tudott mit mondani csak azt hajtani, hogy "mert bolondok".


Sajnos volt már olyan, hogy egy munkatársnőjével flörtölt, az is így kezdődött... Tagadta, meg még én voltam az üldözési mániás, meg én ezt csak beképzelem, közben ott voltak a telefonban az üzenetek... Azt mondja, hogy azt nagyon megbánta és többet nem tesz ilyet, bízzak benne...


Szerintetek?


2016. júl. 26. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki egyszer flörtölt, az máskor is fog.
2016. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy megcsal, de szeretne, vagy már eljátszott a gondolattal. Persze magánvélemény. Lehet, hogy már rádunt, vagy a kapcsolatot unja, kis izgalomra vágyik.


Kapd elő a sokkolót, és adj az érzéseknek, a megcsalás fogalma is kitörlődik az agyából. :D


30/F

2016. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát a gimiben még menő sátánista rocker dolgot gondolom azóta a csaj is kinőtte. Bár ez szerintem nem vígasztal.. :D

Hát figyelj, ezek alapján gyanús, hogy felkeltette az érdeklődését. Nem jelenti azt hogy megcsal, de nem a legjobb dolog. Azonban 6 év, hosszútávon ilyen előfordul, és csak hogy megnyugodj, lesz is ilyen.

Neked tán nem volt az évek alatt olyan srác akivel találkoztál és szimpatikus volt a számodra? Biztos volt.

ÉS megcsaltad? Na ugye.


Ez nem jelenti azt hogy meg is akar csalni, de jó, ha jó minőségben tartod a kapcsolatotokat, csináltok programokat, töltötök időt együtt is, meg persze ha szexuálisan rendben vagytok, az sem árt.

Ha ezek rendben vannak, nem fog ennél tovább menni nagy nagy valószínűséggel.

25N

2016. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemtudnek 100% ban megbizni benne..
2016. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem két dolgot gondolj át! 1) rendben van-e a szex. Jók vagytok egymásnak? Elégszer csináljátok? 2) egyébként minden rendben van köztetek? Érzelmi téren... Tudod én egy29 éves elég romantikus természetű srác vagyok aki nagyon sokat hajlandó megtenni a párkapcsolatáért, de azt tapasztaltam hogy manapság a lányok hajlamosak elfelejteni hogy a szerelmet nekik is ápolniuk kell. A kifejezetten hűtlen természetű pasik kivételével pedig igaz a férfiakra, hogy amelyik kutya jól van lakatva otthon, nem megy át a más portájára.
2016. júl. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért 6 év van mögöttetek, nekem eleve furcsa hogy ennyi év után egy sima flörtölés nem fér bele. Flörtöl, na és? Mindenkinek jót tesz a lelkének, egójának. Semmi köze ahhoz hogy megcsalna vagy nem csalna meg.

Bennem az merült fel:

1- kit érdekel hogy facebookon kiket néz vagy lájkolgat. (húú itt volt egyik nap egy kérdés abban valaki tetszikél-nek hívta - lol)

2- miért nézegeted a böngészési előzményeket?

3- miért nézegeted a telefonját?

4- miért baj ha telefonon beszél mással aki épp történetesen nem férfi?

Az a baj hogy megfojtod. Ha meg akar csalni megfog, ha kapálózol ellene akkor menekülni fog.

2016. júl. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsónál a zöld pont.
2016. aug. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!