Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan akinek a folytat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek a folytatódott megcsalás után a kapcsolata, és működött is rendesen?

Figyelt kérdés
Hűtlenek voltunk mindketten egymáshoz, azóta persze megbeszéltünk sok mindent, mivel együtt maradtunk. Van itt olyan aki elmesélné a történetét, hogy hogyan sikerült újra jó, és mély kapcsolatot kialakítani?

2016. júl. 26. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Mi is megcsaltuk egymást és folytattuk. Ugyan olyan teljesen nem lett a féltékenykedések miatt de nagyon jól megvagyunk.
2016. júl. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 János Gilján ***** válasza:
63%

A feleségem megismerése előtt mondhatni elég aktív életet éltem a csajozás terén. Gyakorlatilag egyik kapcsolatom sem tartott egy évnél tovább. Ha valamelyik mégis "hosszabb" volt, az csak azért lehetett, mert volt mellette mindig valaki más is. Ezzel nem is volt semmi gond, mert én magam is komolytalan voltam, kerestem azt, hogy mire van szükségem és mit akarjak látni egy lányban. Emiatt miután megismertem a feleségemet 2006-ban, pár hónap után félni kezdtem, hogy "leragadok" mellette. Ezt a félelmemet a korábbi berögződéseim okozhatták, amikor a lányok még jöttek-mentek súlytalanul az életemben. Elkövettük azt a hibát, hogy nem fektettünk elég energiát a kapcsolatunkba, és mindketten felszedtünk pár kilót. Ekkor 2007-et írtunk már. Ilyenkor döntöttem el, hogy félre kell menjek és keresni kezdtem a megoldásokat. Sikerült is párszor félrelépnem, de az alábbi következtetésekkel gazdagodtam:

Rengeteg energiámba került a hazugságok hálóját fenntartani és vigyázni, nehogy lebukjak. Továbbá amikor összejött a megcsalás, akkor sem kaptam szexuálisan jobb élményt, mint amit otthon amúgy is megkaptam volna.

Ekkor elhatároztam, hogy többet ilyet nem csinálok és leépítettem az adott kettes számú hölgyet. A feleségem ekkor még csak a barátnőm volt, de elkezdtünk dolgozni a kapcsolatunkon és önmagunkon. Mindketten sportolni kezdtünk, fokoztuk az általános intimitást és szépen kiépítettük a szerelmet a kapcsolatunkban. 2011-ben vettem feleségül és most 10 hónapos a kisfiúnk. Soha sem szerettem ennyire, mint most, a kapcsolatunk a csúcson pörög. Viszont a megcsalás szerintem számomra hasznos volt, mert megmutatta, hogy mire nincs szükségem. Ha nem léptem volna akkor meg, akkor lehet, hogy egy kielégítetlen kíváncsiság formájában mérgezné a mindennapjaimat a megcsalás gondolata. Így viszont meg sem fordul a fejemben. Most szeptember elsején lesz 10 éve, hogy összejöttünk. :) 36F

2016. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm #2-es. Amúgy ha a feleséged lépett volna félre, vagy szintén félre, akkor is félretennéd az érzést a jelenedre tekintve? (Remélem érthetően írtam.) :)
2016. júl. 26. 15:47
 4/4 János Gilján ***** válasza:
100%

Természetesen. Igazságtalan szemétláda lennék, ha azt gondolnám, hogy csak nekem áll jogomban megbotlani és a másiktól ugyanez főben járó bűnnek minősül. Szerencsére ilyen jellegű folytatásra jelenleg nincs esély egyikünk részéről sem, mert valóban virágzó kapcsolatban élünk, és remélem ez sokáig így is marad! :)

Egy dolgot megtanultam: a megcsalás MINDEN esetben egy hiányra adott válaszreakció. A hiányt meg lehet értelmesen beszélni a pároddal, amennyiben ő nyitott rá, és akkor nem fajul tettlegességig a probléma.

2016. júl. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!