Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez már nagyon durva kategória?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már nagyon durva kategória? Ha lehetne visszacsinálnám.

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon sokat veszekedtünk a pasimmal mert úgy éreztem hogy megcsal engem. Egyik ilyen nagy veszekedésnél és otthagytam, gondoltam sétálok egyet és megpróbálok lenyugodni. A parkban összefutottam a pasim uncsitesójával, az egész napot együtt töltöttük, este meg megkérdezte hogy hazakísérhet e, mondtam hogy ja perszehogy, aztán amikor hazakísért el akartunk köszönni, de puszi helyett csókot kaptam, na nem kellett sokáig várni már az ágyban voltunk, reggel a pasim becsöngetett, anyukám nyitott ajtót (a szüleimnél lakom) és engem keresett, pont ekkor jöttünk ki az uncsitesóvával a hálószobámból, rajtam csak egy hosszú póló volt a srácon meg egy boxeralsó, tiszta ciki volt, köpni-nyelni nem tudtunk, aztán meg a pasim jól elkezdett üvöltözni hogy ez mi, utána meg elrohant, szóhoz sem bírtam jutni. Szerintetek nagyon durva amit tettem? Mit csináljak hogy megbocsásson? 22L

2014. júl. 13. 06:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
maradj az uncsitesonál és ha meguncsizod gyere hozzám
2014. júl. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%

Talán Belefér ! :D

de nem volt szép a pasiddal szemben!

2014. júl. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Épeszű férfi ezt nem bocsájtja meg! Ne feküdj le minden útba eső pasival, akkor nem kell megbánnod semmit.
2014. júl. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%

Tehát, összevesztél vele, mert úgy ÉREZTED, hogy megcsal, majd jól megcsaltad az első utadba eső csávóval.


Gratula - de ha megkérhetnélek, lehetőleg ne szaporodj...

2014. júl. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
97%
ku*va vagy,ügy lezárva.
2014. júl. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Jó nagy ribi vagy. Az első szembejövővel összefekszel. Mit csinálj, hogy megbocsásson?? Remélem ezt csak viccből kérdezted.
2014. júl. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%

Kedves kérdező:


Mondd azt a pasidnak, hogy nagyon felzaklatott a veszekedés, össze voltál zavarodva. És hogy közted és uncsitesója között nincs semmi érzelmi viszony, csak depresszióoldó szex volt. Alig több, mint egy maszti.


Többiek: szégyelljétek magatokat, a kérdező megoldást szeretne.

2014. júl. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
#7 Remélem neked is majd azt mondják miután megcsaltak, hogy csak depresszióoldó szex volt :))) gondolom még te fogsz elnézést kérni, attól, aki megcsalt, mert annyira felzaklattad előtte, hogy ez volt az egyetlen megoldás, hogy levezesse a feszültséget.
2014. júl. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
soha nem bocsátanám meg
2014. júl. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Te csináltad állandóan a balhét és te is keféltél félre, nem értem mégis mit vársz.

Ha van egy kis esze nem bocsát meg, te pedig maradj az unokatesójával már, ha ezek után még a család szemébe tudsz nézni.

2014. júl. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!