Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felhivtam telefonon régi...

Felhivtam telefonon régi barátomat. Ez már a megcsalás kategória? Mert olyan lelkiismeret furdalásom van.

Figyelt kérdés

3 éve vagyok házas és férjem előtt volt egy barátom, aki nős volt. Ennek ellenére több évig voltunk "együtt" és jó barátságban szakitottunk. Azóta is sokat gondolok rá és a férjem is tudja, hogy ő volt nekem. Ma felhivtam telefonon, csak mert mostanában gyakran eszembe jutott és mert meghalt apukám, akit ő is ismert és akartam, hogy tudja. Majdnem másfél órát beszélgettünk. Megkérdezte, hogy van a férjem, a kislányom és tök jól elbeszélgettünk, mint régi jó barátok. Én már csak úgy tekintek rá, mint egy régi jó emlékre. Kérte, hogy találkozzunk, de nemet mondtam.

Viszont a telefonhivás óta lelkiismerte furdalásom van. Megmondjam a férjemnek, hogy felhivtam? Lehet, félre értené. Vagy inkább ne mondjam meg? Ugye, ezzel még nem csaltam meg? Szeretem a férjem, csak jól esett beszélgetni a régi barátommal.


2009. jan. 22. 20:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Miért csaltad volna meg ezzel? Teljesen normális baráti kapcsolatokat ápolni az exekkel, ha már mindkét részről kihűlt annyira a dolog, hogy nincs esélye a visszatáncolásnak. Én sosem bírtam az olyan embereket, akik mániásan féltékenyek a párjuk exeire.
2009. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%

Én meg ma megláttam a szomszédasszonyt, ahogy leszállt a buszról és kivillant a bokája, én meg pont odanéztem.

Jujj, ez megcsalás??

2009. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezzel sokat segitettél.
2009. jan. 22. 20:59
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem megcsalás, de az én véleményem ne mond el a férjednek, ha nem fogsz vele találkozni nem kell mindent tudni arrol amit csinálsz, hiszen nem akarod megcsalni, a hülye hozzászolásokkal meg ne foglalkozz, nem éri meg.


Andi

2009. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
A hülye hozzászólás humoros volt, a kérdező értette a lényegét! Te meg ne légy olyan savanyú!
2009. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem megcsalás, hiszen nem azért hívtad fel, hogy "enyelegjetek", hanem mert tudatni akartál vele egy szomorú hírt. Hiszen apukádat ő is ismerte, valószínűleg szerette is, helyesen tetted, hogy értesítetted a haláláról. Szerintem ezt a férjed is meg fogja érteni!
2009. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Ne mondd el, mert ugyan nincs semmi abban hogy az exeddel beszéltetek, de a párod felnagyíthatja a dolgot ha féltékenyebb típus. 1 hét és már nem fogsz emlékezni te sem a beszélgetésre, ne nyugtalankodj, ne legyen bűntudatod. ili
2009. jan. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Nuygodtan elmondhatod neki, persze hozzátéve azt amit ide is leírtál. Ha találkoztál volna vele barátilag az se lenne megcsalás hisz Te már csak a barátot látod benne. Nincs ebben semmi rossz.:)
2009. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
utolso elotti valasziroval maximalisan egyetertek! milyen hulye valasz az hogy teljesen normalis apolni a kapcsolatot az exekkel? idiota felfogas:S
2009. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
bocs 21.08 as valasziroval ertek egyet:)
2009. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!