Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne reagálni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne reagálni ilyen helyzetben? Ez megcsalás kategória?

Figyelt kérdés

Szóval az egész dióhéjban, hogy a barátnőm elment bulizni a barátnőivel, én nem mentem, el szoktam engedni egyedül, nem vagyok olyan típus, aki nem. De nem ez a lényeg.

Szóval ivott is valamennyit, és végül az egyik barátnője azt kérte, cseréljenek rágót (szájból szájba). És cseréltek, vagyis körülbelül smároltak egyet. Ráadásul pár haverom is látta.

A barátnőm azt mondja, ez csak poén volt (ezt nem is tagadom), és nem jelentett semmit, de én úgy gondolom, maga a cselekedet, hogy a barátnőm egy másvalaki száját "csókolja", még ha lány is, felébreszt egyfajta féltékenységet.

Szerintetek beszélhetünk akár megcsalásról (tudom, hogy mindenkinél mást jelent a megcsalás, valakinél csak a szexnél kezdődik)? Nekem akkor is baromi rosszul esett ( bár elmondta másnap rögtön), össze is vesztünk. Nem tudom mit gondoljak a helyzetről. Mindenesetre most megingott a bizalmam. Véleményetek? Köszi!


2010. dec. 3. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves a lány. Ha tizenévesek vagytok akkor hagyd rá, csak poén volt. Ha huszonévesek akkor dobd ki, benőhetett volna a feje lágya.
2010. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megcsalás, de igazából kettőtökön múlik, hogy mi számít annak.
2010. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocs, kort nem írtam.

21/F és 21/L

2010. dec. 3. 18:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy két éve vagyunk együtt, valamint ő nem olyan vad, szélsőséges bulis csaj.
2010. dec. 3. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Megcsalás?? Áhh ne viccelj:) Ez nagyon ártalmatlan is idétlen történet...volt egy buli, és rágót cserélt egy csajjal, na bumm. Nem csókolózott, nem flörtölt, nem kavart másokkal. Biztos te is jöttél már ki olyan mosdóból, ahol előtted volt olyan ember, aki nem mosott kezet pisilés után...mégse csaltad meg.:)

Szóval ezen ne agyalj, mert felesleges. Az ökörködésről szólt ez a dolog, nyugi tényleg.

19/L

2010. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Á, ez semmiképp sem megcsalás:) Bolond vagy, ha emiatt nem bízol meg ezentúl benne.

22/L

(Nagyon szeretem a páromat, de kicsit ittasabb állapotban és megfelelő légkörben egy bolondabb barátnőmmel én is megtenném ;) )

2010. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás, ettől nem kéne, hogy meginogjon a bizalmad, vagy feléledjen a féltékenységed.
2010. dec. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!