Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik? Vagy kamu h nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik? Vagy kamu h nem dugja meg az asszonyt?

Figyelt kérdés
sziasztok:) legjobb barátnőm,sajnos 3 éve egy nős palival van együtt.a pasi azzal eteti h nincs szex a feleségével,erre a gyereke életére is meg esküdött :)szóval inkább férfiak véleményét várom mit gondolnak erről.Én már mondtam nekii ha nem feküdne le otton,is az asszonyal akkor valószínüleg már kiderült volna ,hogy a barátnőm képben van.

#létezik??
2016. aug. 16. 17:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Megnyugtatlak mindegyik nős férfi ezzel mondja a szeretőjét.
2016. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
szia köszönöm a választ és remélem sokan fognak válaszolni,mert meg szeretném mutatni a barátnőmnek.
2016. aug. 16. 17:17
 3/20 Titusztitusz ***** válasza:
92%
Én még nem hallottam olyan palirol sohasem,aki csak a szeretőjét izélgette volna,a feleségét pedig nem...Ha volt "férfiereje" az egyikre,akkor egész biztos az,hogy jutott erő a másikra is...Néha elképesztő tud lenni sok nő végtelen ostobasága...
2016. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Mit kell mutogatni a barátnődnek :)? Már nem azért de ő a harmadik fél ebben a kapcsolatban és nem fordítva? Akinek itt joga lenne féltékenykedni az nem ő hanem a feleség. De aki ilyen buta, hogy nős férfi mellé lepaktál és még be is etetik vele, hogy őhozzá hüségesek arra mit mondjak... Sok boldogságot.
2016. aug. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Kamu! Dugja az asszonyt is!
2016. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy ősrégi kamu, megnyugtató duma a nős pasik részéről, hogy a szerető széttegye nekik.
2016. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes paradoxon, mert ha nem dugja a feleségét, akkor nincs gyereke sem. Tehát nincs kire megesküdnie.
2016. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Őszintén szólva, szerintem teljesen mindegy, hogy dugja-e, vagy sem. Családja van, a barátnőd pedig belépett harmadiknak. Miért? Mert jól esik magát dugogatni egy pasival kötetlenül? Ha igen, akkor "nincs gond", legalábbis az ő részéről. Azt kapja, amire szüksége van.

Ha komoly kapcsolatot akar, akkor viszont sajnálom, de minden hűtlen férj kitalál valami sztorit, hogy miért rossz az asszonnyal. Mindegy mi az. Mindegy, hogy van-e alapja. Egy dolog biztos, ez egy szörnyen undorító viselkedés, hiszen a saját gyermeke anyját támadja hátba, hazudik neki, megcsalja (kivéve ha nyitott kapcsolat van, de ez nem az az eset). Az ilyen férfiakban későbbiekben sem lesz annyi tartás, hogy normális kapcsolatot tudjanak kialakítani. Jönnek majd azzal, hogy a monogámia természetellenes, rabszolgaság, amiről nem tud, az nem fáj és így tovább, és így tovább... Azt se biztos, hogy valaha elhagyná a feleségét, hiszen neki kényelmes. Ha nem lenne az, már elvált lenne. Plusz van egy buta naiva, aki bármikor leszopja, ha csettint neki.

Ennyit jelent neki a barátnőd, nem többet. Ha ennél több szeretne lenni egy férfi számára, akkor erőltessen magába némi emberismeretet, logikát és erkölcsöt.

2016. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Persze hogy dugja az asszonyt is. Fogadjunk, hogy azt is mondta, hogy váló félben van, vagy el fog válni. :D

Etetős kamu duma, ezt mondják minden szeretőnek.

Teljesen tipikus. Nincs szex, csak egy fedél alatt élünk, el fogok válni, veled annyira jó minden, te kellesz, stb.. :D

Szánalmas már....

Kedves barátnő, remélem beveszi a gyomrod.

2016. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

Muszáj otthon is kefélnie,mert normális feleségnek feltűnik ám,hogy ha engem nem dug,akkor vajon kit?Egyébként én azt vettem észre mikor engem megcsalt a férjem (persze utólag tudtam csak össze rakni a dolgokat) hogy sokkal többet szexeltünk mikor szeretője volt mint előtte.

Egyrészt lehet azért,hogy ne legyen nekem gyanús,hogy van valami,meg lehet azért is,hogy úgymond karban tartsa magát,ne legyen ritka a szex,hogy az új csajjal is bírja a tempót.

2016. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!