Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Twoon és Badoon a nők hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Twoon és Badoon a nők hány százaléka lehet kamu?

Figyelt kérdés
Elnézve a felhozatalt tele vannak ezek az oldalak szép nőkkel. És írják, hogy ezen nők profilját 1000 felett nézték meg. Én bejelölöm, hogy tetszenek és írok nekik még válaszra sem méltatnak. Mások is így járnak? Kamuprofilok ezek? Ti mit gondoltok?
2016. júl. 31. 09:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha a te profilodat megnéznék 1000-en, majd 500-an írnának levelet, akkor mindre válaszolnál?
2016. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
2016. júl. 31. 10:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ezekről nem gondolok semmit. Ilyenekre nincs időm, csak kézzel fogható emberekre nőkre. Vagy is, akikkel közvetlen találkozok.
2016. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noren1989 ***** válasza:

Vagy 75%-uk. Érdemes az újakra, vagy online csajokra szűrni. Nem feltétlen kamuprofilok, de be kell lássuk, a nők ideje is véges, nem foglalkozhatnak mindenkivel, de azért egy komolyabb casting-et azért tarthatnának...


26/F

2016. júl. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány felhasználó nem valós. Egyébként vannak, akik csak nem aktívak, de én jártam már úgy, hogy nem jelenítette meg az üzeneteknél a kapott üzenetet, hanem valami egyéb mappába szűrte ki a rendszer, igen, ezeken az oldalakon is van ilyen, és akkor kb. egy héttel később láttam, hogy valaki írt. Nem, nem a Facebookon, hanem ezeken az oldalakon is van ilyen, csodálkoztam is.
2016. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
#2 igazad van. A profilok 2,47%-a kamu, a többi csak simán le se szar. Örülök hogy segíthettem! :)
2016. júl. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem segítettél, csak nyomod a sz_rt továbbra is. A többieknek köszönöm!
2016. júl. 31. 11:02
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Rendben, akkor legközelebb azt írom amit hallani akarsz, pl. hogy mind kamu, vagy csak túl felszínesek ahhoz hogy megértsék a zsenidet! :D
2016. júl. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Inkább ne írj semmit legközelebb!
2016. júl. 31. 11:11
 10/14 A kérdező kommentje:
Nehogy már aztán te mondd meg.:) Inkább hanyagold a kérdésem vagy jelentve leszel mostmár.
2016. júl. 31. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!