Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik? Vagy kamu h nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik? Vagy kamu h nem dugja meg az asszonyt?

Figyelt kérdés
sziasztok:) legjobb barátnőm,sajnos 3 éve egy nős palival van együtt.a pasi azzal eteti h nincs szex a feleségével,erre a gyereke életére is meg esküdött :)szóval inkább férfiak véleményét várom mit gondolnak erről.Én már mondtam nekii ha nem feküdne le otton,is az asszonyal akkor valószínüleg már kiderült volna ,hogy a barátnőm képben van.

#létezik??
2016. aug. 16. 17:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%

persze nem dugja,ez a standard duma.

Van még olyan is,hogy nem szereti,el fog válni,meg a nő behúzta a csőbe,hogy felcsináltatta magát,otthon nem értik meg,lelkileg bántják,a nő egy házisárkány...ebből még melyikkel etette meg a pali a barátnődet?

2016. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%
Dugja.tapasztalat.
2016. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Benne van pakliba,h hazudik es csak ezzel altatja a bnodet.Viszont azert nem teljesen hihetetlen sztory.En ismerek olyan hazaspart v is azota mar elvaltak.A nonek es a ferjnek is volt szeretoje.Egy ideje csak a gyetekek miatt voltak mar csak egyutt.Aztan mikor nagyobbak lettek el is valtak.
2016. aug. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
*gyerekek
2016. aug. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%

12 év házasság után tapasztalatból mondom hogy az asszony egyszerűen nem akarja a dolgot. Van ilyen és nem lehet erőszakkal tenni ellene. A nőnek nincs kedve, a pasinak meg nincs kedve a szerzetes léthez. Akkor most mi a megoldás ha már gyerekek is vannak és a házasság más téren jól működik? Heti kétszeri élvezet miatt szétrúgni egy családot és aztán hétvégenként találkozni a gyerekekkel?


Egyébként a csaló pasik többsége hazudik mint a vízfolyás és csak extra dugást akar, következmények nélkül. Elválni egyik sem szeretne.


Mielőtt azonban erkölcsi nullának tituláljuk a csalfa férjeket, megjegyezném, hogy a férjekkel azonos számú (gyakran házas) nő is szükséges a félrelépéshez.

2016. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
én nem tudom mit hidjek már:) viszont gyakran járnak hozzánk már ugy viselkednek mindenhol mint egy pár.mozi vacsi nyaralás minden.azt tudom h a pasi gyereke beteg ,állitolag ezért nehéz a válás .
2016. aug. 18. 18:47
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha szó szerint vesszük, csak duma.

De a válaszaidból úgy gondolom, hogy ebben az esetben is igaz.

A férfiak a szexmegvonás miatt lépnek félre. A feleségek sokszor ezzel büntetnek a vélt sérelmeik miatt, vagy ezzel zsarolnak, aminek a barátnő megjelenése a következménye. Persze ezért is a férfit okolják.

A feleséget is muszáj kezelni. Csak ritkán, mert azért lép félre, mert nem kell az aszonynak.

A sűrűsödés meg azért van, mert már előtte nagyon ritkán volt, és a feleség ahhoz képest sűrűnek érzi. Először az ember arra törekszik, hogy minél kisebb idő teljen el a két nő között (ez jó), majd eléri a minimumot. De ez csak átmeneti állapot. Ha ezen túl vannak, akkor beáll a minimum, és csak akkor ér az asszonyhoz, ha muszáj. Ez már olyan ritka lehet, hogy mondhatni, hogy nincs is.

2016. aug. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem minden férfi a szexmegvonás miatt megy félre.Nekem sokkal nagyobb étvágyam volt,mégis félrement a pasim.

Mindig lefeküdtem vele amikor akarta,pedig egy szar volt az ágyban,ha két percig bírta más sokat mondok.És összeszedett egy szeretőt,pedig azt hittem,nem lenne pofája más nővel kufircolni,mikor berakja,kettőt pislogok és már el is ment...

2016. aug. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Azóta már együtt élnek a baratnommel és gyereket várnak. Happi end lett a vege
2017. okt. 17. 10:26
 20/20 anonim ***** válasza:
Majd pár év múlva kiderül...
2017. dec. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!