Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bele szerettem, de mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bele szerettem, de mar van pasija. Megis mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Van egy lany,akivel 1eve jo baratok voltunk,orakat beszelgettunk,hulyultunk.Mostanaba orulok ha 2percet beszelunk...Regebben amikor meg nem volt pasija,valahogy ereztem hogy egyre kozeledik hozzam,megolelt(de csak baratilag).De en figyelmen kivul hagytam,akkor nem hianyzott egy kapcsolat.Aztan osszejottem egy lannyal,es egyre kevesebbet beszeltunk.2Honapig jartunk eggyut a lannyal.2hete megint elkezdtem baratkozni a lannyal,es nagyon beleszerettem,mar mindenhol o jar az eszemben,vele almodok,de mar keso. :( Hogy tudnam valahogy megszerezni,mert mar nembirom nelkule.

2013. júl. 12. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt BESZOPTAD !!!
2013. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod :( regen csak baratkent tekintettem,o meg most tekint baratnak
2013. júl. 12. 23:26
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy szakítanak csókold meg. Félreérthetetlen és ha visszacsókol nyert ügyed van. :) Ha 1 héten belül nem mennek ketté akkor is csináld meg, felgyorsíthatja a dolgot. :)
2013. júl. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hat ez kicsit durvan hangzik,de majd meglatom lesz e batorsagom.a pasija egy kis nyomorek siman leutom :D am megy a zold
2013. júl. 14. 22:21
 5/5 anonim válasza:
Nah ez nagy szívás.:s Mondd el a dolgot a csajnak lehetséges hogy titokban ő is így vagy ezzel. Soha se tudhatod.:o
2013. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!