Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Undorító dolgot tettem. Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorító dolgot tettem. Ezt meg lehet valaha bocsájtani?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm két hónap múlva megy férjhez, több éve együtt vannak már a vőlegényével. Ha van álompár, akkor azok tényleg Ők, hihetetlenül összepasszolnak, tényleg nagyon jó páros.

Hétvégén viszont történt valami, aminek nagyon nem kellett volna. Bulizni voltunk, ők ketten, még pár közös barátunk, meg én. Már hazafelé tartottunk, mikor az egyik csaj kitalálta hogy éhes, és főzni fog, ha hazaértünk, de nincs semmi hozzávaló. Felajánlottam, hogy bemegyek neki boltba, mire a barátnőm vőlegénye mondta, hogy jönne velem, mert Ő is akar pár dolgot. Szóval ketten mentünk. Amellett, hogy jó kedvünk volt, pia is volt bennünk, elkezdtünk beszélgetni erről-arról, majdnem pofára esett, mert megcsúszott, én húztam vissza, erre mondta hogy "mi is lenne vele nélkülem"...aztán már csak arra eszméltem fel, hogy csókolózunk. Nem tartott sokáig, mert elég hamar kapcsoltam, de megtörtént...

Soha ennyire nem szégyelltem még magam, mint most, legszívesebben leköpném magam... A barátnőm az egyik legfontosabb ember az életemben, és a vőlegénye is, tudom, hogy mindennél jobban szereti, pont ezért mondta azt, hogy csináljunk úgy, mintha meg sem történt volna. De nekem ez nem megy, nem bírok a barátnőm szemébe nézni...és ha belegondolok, én is akarnám tudni a helyében. De ha elmondom, kapásból 3 kapcsolatot tönkreteszek...

Az olyan válaszokra, hogy "r.ib@nc" meg hasonlók, nem vagyok kíváncsi, pontosan érzem ennek a súlyát...

Ti mit tennétek? Elmondjam vagy tényleg felejtsem el az egészet? Mi a véleményetek erről?

18/L


2016. máj. 11. 23:14
1 2 3 4 5
 1/45 Noren1989 ***** válasza:
100%

Néha bőrt növeszteni a legcélszerűbb megoldás.

26/F

2016. máj. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
98%
Megértem a bűntudatod, és jogos is, de ne felejtsd el, hogy ehhez KÉT ember kellett. A pasi is. És könnyen lehet, hogy mégsem olyan álompár... ma egy csók, lehet, hogy holnap már szeretőt tart...
2016. máj. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
36%

Abszolut felejtsd el es ne mondd el senkinek,egy csok Nem a vilagvege:-)A lelkiismerted Nyilvan Nem lesz rendben Egy darabig de majd megbocsajtasz magadnak Egy Ido utan. Nincs ertelme elmondani mert lehet h szakitananak,Es a baratnod sem all a szoba veled.Megeri Egy csok miatt?Nem:-)


A megcsalasban a lelkiismeretfurdalas a legrosszabb de ilyenkor egy ilyet bevalallani onzoseg,hiszen Csak a lelkiismereteden konnyitenel.Az Ilyen helyzetekhez fel kell noni,konkluziot levonni Es tovabblepni:-)

2016. máj. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
63%
Legjobb barátnőd?mi a kérdés? mond el. mert ezt nem csak te csináltad,hanem a kedves vőlegény is,és ha nem téged,de legközelebb mást smárol le. Vagy talán már meg is tette számtalan lánnyal.
2016. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
67%

"mire a barátnőm vőlegénye mondta, hogy jönne velem, mert Ő is akar pár dolgot."

"arra eszméltem fel, hogy csókolózunk."


Hahhhhahhha, persze, mindez tök véletlenül és spontán. A csávókám konkrétan meg akar d_gni, ha ezúttal nem is történt meg, akkor nyugodj meg, ami késik, nem múlik. Vszleg rád gondol akkor is, amikor az álombarátnőjét t_csköli, de minimum 1-2 naponta kiv_ri rád miután az asszonyka bealudt a tévé előtt. Még hogy álompár, pfff, szánalmas...

2016. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
hmm akk lehet h mégse álompár :c
2016. máj. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
94%

A vőlegény a nagyobb "r.ib@nc".


Szóval te kapcsoltál, nem a srác. Szerintem tudnia kéne a barátnődnek, hogy a választottja már a házasság előtt sem a hűség mintaképe. Az alkohol pedig nem mentség.

2016. máj. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek az előttem szólókkal. Meg kell mentened a barátnőd ettől a szerencsétlentől.
2016. máj. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
85%

Megtörtént.

Nem sokat tudsz tenni.

Szerintem mond el a barátnődnek, ha mástól tudja meg,az sokkal rosszabb.

Erre mondhatod,soha nem derül ki úgysem.

De.

Az életnél nagyobb rendező nincs....vállald fel,hogy a szemébe tudj nézni ezután.

A srác felajánlotta, bemegy veled a boltba... a beszólósa,mikor majdnem elesett...szóval na.

Mond meg a barátnődnek, nagyon szégyelled a dolgot,és kérj bocsánatot.

2016. máj. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
93%
Az 5-ös jól mondta kitervelte az egészet.Egyébként ha a legjobb barátnőnél bepróbálkozott akkor szerinted mással ezt nem tette már meg?
2016. máj. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!