Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok valakivel, szeretjük egymást de az én részemről nem oké az egész. Jól érzem magam vele, nagyon aranyos csak épp a szex nem az igazi. Pár hónapja kezdődött az egész egy buliban találkoztam az exemmel és reggel az ő karjaiban ébredtem, azóta tart titokban ez az összejárogatás, mert mindkettőnknek van valakije. Ugyanakkor zsarol egy kis ideje, hogy ha nem hagyom ott a párom mindent kitálal neki. Mit tegyek? Jól megvagyunk a barátommal de bűntudatom van, ugyanakkor vágyom is az exemre. Valaki volt már hasonló helyzetben? Mi lett a vége a dolognak?

2016. aug. 23. 23:50
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Persze ez nem ment fel az alól, hogy bárki is egy gerinctelen féregnek tekintsen de abban a helyzetben nem volt bátorságom elmondani az akkori barátomnak.
2016. aug. 27. 19:41
 22/26 anonim ***** válasza:
A kedves, normális pasik mindig az ilyen ringyóknak jutnak...
2016. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Kibékültünk az akkori exemmel és nagyon boldogak vagyunk. Az akkori barátom nehezen viseli, de remélem mostmár gyorsan túllép rajta, mert a barátomnak és nekem is elegem van a folyamatos telefonálgatásából.
2016. szept. 25. 09:26
 24/26 anonim ***** válasza:
És azóta mi a helyzet?
2016. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Mi együtt vagyunk, de kezd már nagyon sok lenni amit az exem csinál. Folyamatos zaklatás, telefonon, személyesen, màr nem merek egyedül maradni itthon. A párom kutyáját is megmérgezte. Emiatt egyre több köztünk a veszekedés, a pàrom nagyon ki van miatta. Többször is meg akarta verni. Egyszer én szedtem szét őket. Nagyon rossz ez így.
2016. nov. 12. 18:41
 26/26 anonim ***** válasza:
Sztem szakitsd meg a kapcsolatot az exeddel és zàrd le vele a dolgokat ha szereted a mostani pàrodat !
2016. dec. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!