Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok valakivel, szeretjük egymást de az én részemről nem oké az egész. Jól érzem magam vele, nagyon aranyos csak épp a szex nem az igazi. Pár hónapja kezdődött az egész egy buliban találkoztam az exemmel és reggel az ő karjaiban ébredtem, azóta tart titokban ez az összejárogatás, mert mindkettőnknek van valakije. Ugyanakkor zsarol egy kis ideje, hogy ha nem hagyom ott a párom mindent kitálal neki. Mit tegyek? Jól megvagyunk a barátommal de bűntudatom van, ugyanakkor vágyom is az exemre. Valaki volt már hasonló helyzetben? Mi lett a vége a dolognak?

2016. aug. 23. 23:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%
De ember, egyszer megbotlottál, mondjuk az is undorító, de aztán folytatod az összejárást a barátod háta mögött az exeddel és ő is a barátnője mellett veled? Undorító férgek vagytok mindketten. De megnyugtat a tény, hogy mindent visszakap minden ember, akár jót, akár rosszat. Nagyon be fogsz szopódni te két fontos ribi.
2016. aug. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Az exem időközben szakított a barátnőjével.
2016. aug. 24. 00:47
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is undorító dolog amit te és az exed csináltatok. Ha nem működik a kapcsolat akkor szakíts, de ne hülyítsd a párod. Ez a legundorítóbb dolog amit bárki tehet. Engem is csaltak már meg csak állitólag a lány szeretett engem (bár akkor nem tudom, hogy tudott mással összefeküdni), de én kitettem a szűrét azonnal. Nem ez a megoldás ha valami nem jó egy kapcsolatban. A szememben egy ringyó vagy. Az exed meg egy alattomos köcsög.
2016. aug. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele. Elmondtam mindent és azt is, hogy szakítani szeretnék, de azt monda, hogy gondoljam át és hogy képes megbocsátani, ha soha többet nem találkozom az exemmel de nem mentem bele a dologba. Azt mondta, hogy ne siessem el a döntést és aludjak rá még egyet. Rábolintottam bár nemleges választ fog kapni, bàr még az exemmel is beszélnem kell.
2016. aug. 24. 01:26
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Már az elején ezt kellett volna tenned. Nem bántásként de megtalálta a zsák a foltját.
2016. aug. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy te sem tudod, hogy mit akarsz, egyszerűen arra játszol, hogy úgy gyere ki a dologból, hogy ne maradj egyedül.

Ezért őrlődsz két olyan pasi között, aki nem felel meg, mert az egyikkel nem véletlen, hogy szakítottál, a másik meg nem jelent neked semmit, de kényelmes.

Közben hagyod magad zsarolni is.


Most kitálaltál, de azért beszélsz az exeddel is... És ha ő azt mondja, hogy bocs, de te nem kellesz így neki, akkor mi van?! Hát mégis csak átgondoltad a dolgokat, és ha megbocsájt, együttmaradsz ezzel a papuccsal.

Ha az exed rábólint, hogy próbáljátok meg együtt még egyszer, akkor kirakod ezt a kis szerencsétlent.


Konkrétan mindegy, melyiket választod, hosszú távon mindkettő tévedés lesz, és jobban járnál, ha egyedül maradnál egy kicsit, amíg rájössz, hogy milyen pasi való hozzád, és nem futnál bele zsákutcákba.

2016. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszolónak van a legnagyobb igaza, én is ugyan ezt szerettem volna írni. Valld be, hogy megcsaltad, rendben, de olyat ne állíts hogy szereted, és érdekelnek az érzései. Remélem együtt tudsz vele élni, hogy undorítóan viselkedsz - bár ezzel talán nem lesz gond.

És sok esélye van annak is, hogy az exeddel újra szakítani fogtok. Megérdemelnéd - valljuk be. De én nem kívánok rosszat Neked, majd visszakapod.

2016. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
Az én véleményem hogy nincs olyan indok egy rossz párkapcsolatban amire az a megoldás hogy megcsaljuk a másikat...tehát számomra nem kifogás hogy rossz a sex...ha rossz akkor nem ilyen módon kellene a párod tudtára adni..vagy szegény annyit se érdemel hogy a szemébe mondd hogy van vele valami problémád ? Nagy gusztustalanság nem gondolod ? De tudod azt szokták mondani h mindenki azt kapja amit megérdemel..szóval lehet egyszer te leszel olyan helyzetben mint a párod és akkor neked jól esne majd ha valaki ugyanezt megcsinálná veled ? ugyehogy nem szóval ezek tudatában cselekedj....
2016. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Az exemmel egész más miatt szakítottunk, mint amire ilyenkor gondolnak az emberek. Külföldre kellett utaznia elég sok időre és közös megállapodás alapján szakítottunk, és időközben mindketten túl akartunk lépni egymáson ezért felejtés céljából új kapcsolatba kezdtünk. Időközben viszont változott a helyzet és hazajött hamarabb. Ha így tudtuk volna soha nem szakítunk és megkíméljük magunkat a fájdalomtól.
2016. aug. 27. 19:38
 20/26 A kérdező kommentje:
Persze arról, hogy hazajött nem tudtam amíg "véletlenül" (amit bevallott, hogy nem volt az) összefutottunk.
2016. aug. 27. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!