Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalás ilyen általános a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás ilyen általános a kapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Akárhová nézek, család, barátok, munkahely, mindenhol azt látom, hogy a régen együtt levő párok, ha nem is rendszeresen, de alkalmanként, ha lehetőség adódik rá, megcsalják a párjukat. Utána pedig lazán beszélgetnek másokkal erről, mintha ez teljesen természetes lenne. A nővérem múltkor mesélte, hogy eddig ő egy párján kívül mindet megcsalta legalább egyszer, a sógoromról szintén tudom hogy volt már pár kalandja mióta együtt vannak. Szerintetek egy hosszú kapcsolatban természetes a megcsalás? Az emberek hány százaléka lehetett már hűtlen?
2016. szept. 1. 00:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ebből is látszik hogy mennyi szemét ember van.
2016. szept. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Bárki bármit mond, ez olyan össznépi játék. Munkahelyen, mindenki mindenkit fedez, ha a párja keresi. Még azok is, akik különben utálják egymást.
2016. szept. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Második, pontosan ugyanezt tapasztalom én is. Például ami a céges bulin történik, az mindig tabu, soha nem beszél róla senki, pedig azért mindig érdekes történetek születnek.
2016. szept. 1. 00:55
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

A megcsalás hazugság és a másik ember átb.aszása. Ezek az emberek az élet minden területén sunyik, és megbízhatatlanok. Főleg aki még büszkén is válallja folyamatosan mindenki mellett félrement, nem csak egy botlásról van szó.

Ezek az emberek hazugok, és önzők.

2016. szept. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

A megcsalás hatalmas jellembeli hibákról tesz tanúbizonyságot, nem is szívesen ápolok kapcsolatot (haveri) sem ilyen emberekkel. Persze én meg nyilván más dolgokban vagyok "galád", szóval nem vagyok tökéletes, de mindig igyekszem, hogy őszinte és korrekt legyek azokkal akik számítanak nekem.

Szóval nagy szomorúsággal tölt el, hogy ilyen sok megcsalós sztorit hallok/látok a környezetemben..

2016. szept. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nem általános. tény,hogy az esetek nagy részében volt már.

de ez csakis a két embertől függ. ha mindketten tesznek a kapcsolatukért és ha baj van megbeszélik,megoldják és nem rögtön félremennek, akkor miért ne?

de az a baj,hogy a legtöbb ember képteeln a kommunikációra. itt is rengeteg olyan kérdést látok, hogy már házasok, és alapvető dolgokat nem mernek megbeszélni egymással... pont az ilyneek miatt van annyi megcsalás..ha őszinte az ember és megbeszéli a másikkal,hogy mostanában nem olyan jó a szex mit kéne tenni stb? akkor van esély megmenteni a kapcsolatot. de nyilván egyszerűbb félremenni . de mondom, két emberen múlik. te lehetsz alkalmas a monogámiára,hogyha a másik félremegy.

2016. szept. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%
Lehet bármit mondani, sunyi, alattomos, önző, gerinctelen, stb. Akkor a társadalmunkat ilyen emberek alkotják. Bár hol dolgozta, a nagyfőnöktől kezdve, a takarítóig, vidáman csalták a párjukat. Kivételek azért voltak. Olyan, aki nem tudja élvezni a szexet, egészségügyi problémái vannak és igen, fehér hollóként, olyan is aki ép őrülten szerelmes. A többiek viszont, vagy alkalmi, vagy állandó partnerrel csalják a párjukat. Az emberek döntő többsége becsukja a szemét, mondván, nem az én dolgom mit csinál a másik. Na és ugyan ezt, elvárja ő is a többiektől.
2016. szept. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem " mumusként " nézzük a megcsalás szót, akkor rájövünk, hogy nem erről van szó, hanem sokkal mélyebb, ösztönösebb dologról, mégpedig a saját magunk ( érzeteink, érzelmeink vagy éppen hiányosság pótlékaként ) kedvére tevéséről!! Nem a párunkat " csaljuk " meg, hanem a saját igényeinket elégítjük ki! És ez nagy különbség. Szerintem nem tehetünk arról, hogy vannak ösztöneink, tehát hibásak sem vagyunk ha merjük követni is őket!
2016. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés az, hogyha az ösztöneink levezetésére rendelkezésre áll a megfelelő partner, miért kell egy másikat keresni?

Én azt tapasztaltam, hogy hajlamosak vagyunk inkább kidobni az első kis gondnál a kapcsolatokat, mint megjavítani. A könnyebb utat választják az emberek.

Bár, hála Istennek, a környezetemben csak olyan párok vannak, akik olyanok, mintha egymásnak teremtették volna őket.

2016. szept. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mièrt kell a partner mellett másik? Mert egy partner nem elégíti ki az összes vágyad, van akivel ez jò van akivel az jó. Pl. Tudsz komunikàlni és 1 hullàmhosszon lenni a partnereddel, de fizikailag szexuális tèren nem olyan adottsàgai vannak ami neked jò lenne.... és erről ő nem tehet ès te sem. Mindenkivel olyan kapcsolatot kell tartani, amiben a legjobb. Mivel nincs olyan, hogy mindenben a legjobb, így meg kell oldani màsvalakivel ( pótolni ) a gyengèit .... vagy elnyomjuk vàgyainkat és belefordìtjuk energiànkat valami màs tevèkenysègbe, mint pl.a sportba.
2016. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!