Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalt a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt a barátom?

Figyelt kérdés

Van barátomnak egy lányismerőse, akiről sajnos kiderült, hogy nem csak szimpla ismerős volt. Fél éve jártunk már, mikor találkoztak, és 5 órán keresztül együtt voltak barátom szülővárosában. A lány utána ugyanazzal a busszal járt pár hónapig, mint mi, sőt, egy órát együtt maradt barátommal a saját busza csatlakozásáig. Barátom váltig állítja, hogy ő nem tudta, hogy ez nekem rosszul fog esni (???), ő el tud vonatkoztatni a múlttól és csak barátokként találkoztak. Hát én nem gondolom, hogy ez beleférne, ezt mondtam neki többször is. Ő mondta, hogy a csajnak van barátja, de akkor is volt, amikor lefeküdtek...

Ennek már másfél éve, de még mindig nem bírom kiverni a fejemből annak a lehetőségét, hogy akkor megcsalt. Ismerőseim nincsenek a szülővárosában. Teljesen megmérgezi ez a mindennapjaimat. Mit tegyek?



2016. jún. 4. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megcsalt, szakits vele
2016. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha egyébként megvagytok, és jól érzed vele magad. Akkor veled akar lenni, és felejsd el az egészet mert fárasztó ha valakit gyanusitgatnak. Ha viszont egyébként se jó a kapcsolatotok akkor hagyd ott.
2016. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is megcsalt vele. Hagyd ott a francba.
2016. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz ezzel. Nem jogos szemrehányást tenned, amiért megvárta a lánnyal a busz csatlakozasát, mi közöd hozzá?

Ha két és fél éve meg is csalt, nem mindegy már? Ennyi ideig nem zavart? Ennyire nem bízol benne? Te fogod így tönkretenni a kapcsolatot...

2016. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, te nem is olvastad el a kérdést. Először is a kérdésemben benne van, hogy beszéltem a barátommal erről, hogy szerintem ez nem fér bele. Azt is mondtam neki, hogy vallja be nyugodtan. Tagadja. Engem eddig is zavart, és egyébként is másfél éve volt, de ez nem is lényeges. Ja, és szerintem a buszos dologhoz is van közöm, de ha elolvastad volna a kérdést, tudnád, hogy nem ez a fő problémám, hanem hogy TALÁLKOZÓN, kvázi randin voltak, 5 órán keresztül... Ez zavar.
2016. jún. 4. 18:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerezz erről bizonyítékot. Ha nincs, akkor csak annyit tehetsz, hogy megbízol benne. Ha a bizalom nincs meg, akkor a kapcsolatnak nincs értelme.
2016. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

De olvastam a kérdést és azt gondolom, hogy felnőtt ember azzal találkozik, akivel akar. Én nem fogadnám el, ha a párom ilyesmiben akadályozni akarna.


A kérdés az, hogy elhiszed-e neki, hogy nem volt szex.

2016. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Ezt igy kikövetelni nem lehet, én is nő vagyok, de ennyire ilyen szinten belemászni másnak az intim szférájába nem szabad. Ha észrevetted hogy mással töltötte az idejét, akkor magadba keresd a hibát hogy miért nem veled. Igy nem lehet élni, hogy ennyire megkössünk valakit. Én a páromat teljes mértékben hagyom szabadon és ha akar ugyis megcsal, ha meg nem akar akkor ugysem. De viszont nekem is szükségem van, sokszor hogy tőle külön programokat szervezzek magamnak, én az ilyen szintü, mikor kivel meddig mit csináltál számonkéréstől rosszul vagyok.
2016. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kuka.
2016. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Sose értettem az ilyen embereket, de biztos veled és velem van a baj :)

az én párom is képes volt találkozni az ex-szeretőjével (aki egyébként akkor volt neki az, mikor már velem volt) CSAK barátilag...mert neki fontos a BARÁTSÁG a csajjal....

még akkor is, ha közös(!) jövőt terveztek, és szerelmesek voltak egymásba...majd a csaj visszalépett, mikor a párom lebukott....

szóval a találkozó már akkor volt mikor állításuk szerint nem akartak semmit egymástól :/

2016. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!