Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csináltál olyan rossz dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltál olyan rossz dolgot az életedben, amit inkább elfelejtenél vagy kiradíroznál?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 08:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ki nem tett még olyan dolgot amit nem kellett volna?
2016. szept. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne. Mindenkinek van, akkor is ha tagadja.. ! :D bár én úgy vagyok vele, hogy lehet, azok nélkül egy egészen más ember lennék, ami viszont nem feltétlenül szeretnék !
2016. szept. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát hogy a viharba ne. Bár jobban bánom azokat a dolgokat, amiket nem tettem meg.
2016. szept. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja hogy megcsalás kategória... Akkor nem. Sajnos. :D
2016. szept. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen. Nem tenném meg újra. Nem azért, mert sajnálom a tönkretett kapcsolatom, hanem mert méltatlan hozzám, hogy így viselkedtem.
2016. szept. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én sem néztem a kategóriát! :D úgy nincs!

Olyan van, amit megtennék, de nem teszem ! ( Nem a megcsalás! Nem is lenne kit ! :D )

2016. szept. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyet igen: mikor megbocsájtottam az exemnek, hogy félrelépett. Bevettem, hogy egyszeri botlás, csak engem szeret, stb.

Aztán újra megtette.


Tanultam az esetből, szóval lehet, hogy jobb, hogy így történt.

De ha újra kezdhetném az egészet, már az első gyanús jel után kidobom a búsba, nem áltatom magam, hogy ááá, egy ilyen rendes, aranyos pasi nem fog félrelépni...

2016. szept. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ebben a kategoriaban nem.
2016. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valójában kategóriàtól független szerettem volna megkérdezni, meg azt is, hogy mi volt az, amit kitörölnél...
2016. szept. 8. 13:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Témàban maradva azt bánom, hogy nem több méltòsággal vàgtam ki az exem amikor lebukott.
2016. szept. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!