Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azt álmodtam, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt álmodtam, hogy a párom megcsalt, szerintetek számon kérjem rajta?

Figyelt kérdés
Csak mert néha vannak ilyen spirituális női megérzéseim, és most aggaszt a dolog. Ráadásul idegen nővel volt, nem olyannal akit ismernék. Megálmodhattam a szeretőjét?
2016. szept. 8. 20:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem asztrál kapcsolat jött létre köztetek. Amikor alszol, a lelked a testeden kívül kószál. Mivel erős kötödés van közted és a párod közt, a tudatalattit tudta, hogy a párod hol van, és a lelked meglátogatta. A lelked ott volt a megcsalásnál.


Azt hiszem, ezt a képességet cuckold-nak hívják az ezotériában.

2016. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Szegény...:D


Ne, ne kérd rajta számon.


Jobb esetben kinevet, ha sértődékeny vagy, ha rossz napja van, akkor pedig esélyes, hogy egy kicsit megsértődik.


Én is sok mindent álmodok.

Múltkor a főnökömmel smároltam. :O :D (Nem kértem tőle számon másnap, hogy mit képzel magáról. :D)

2016. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség ilyenen agyalni.

Csak egy álom. Még ha az ezoterikus izé igaz is lenne, akkor is csak álomban történt, amit te álmodtál. Nehogy mát őt büntesd a te álmod miatt.

Fordított esetben mit szólnál? Ő álmodik hülyeséget, majd felkel és elkezd veled veszekedni a semmin.

2016. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Férfiak: itt az új kifogás - a feleséged csak álmodta, hogy megcsalod őt, úgyhogy uccó neki (de csak úgy fair, hogy a párotok előtt teszitek, mert csak akkor lehet teljes az egész! :D :D :D )

Komolyra fordítva a szót: na ne már!!! Attól még hogy ezt álmodod, még nem jelenti azt, hogy meg is történt, ezek után, mit kérnél rajta számon?

2016. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szakits
2016. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező.


1) Olyan nincs, hogy idegen nők rohangálnak az álmodban, mivel álmodban csak és kizárólag már látott arcok jelennek meg. Mielőtt beanyázol, olvass utána.


2) Ha ennyi eszed van, hogy ez a kérdés eleve felmerül benned, akkor igen szakíts, az Ő érdekében, mert jobbat érdemel.

2016. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Feltétlenül, de ha legközelebb azt álmodod, hogy leugrasz valahonnan és repülsz, akkor azt is gyakorold majd egy kicsit ébren.
2016. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben, azonnal bosszút állnék a szomszéd pasival. Biztos ami biztos alapon.
2016. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Tudod ezek csak olyan belső érzések megnyilvánulásai.

A félelmeidé is, pl hogy félsz, hogy elvesztheted.

Nem érdemes számon kérni, ha nem akarsz felesleges balhét.

2016. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Szergej55 ***** válasza:
Jóságos ég.
2016. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!